هزینه نصب دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته

امروزه برای تامین و یا افزایش امنیت مکان های مسکونی، تجاری و اداری از دوربین های مدار بسته استفاده می شود، و با گذشت زمان، شاهد افزایش چشمگیر آن هستیم. سوال اصلی که در ذهن همه شکل می گیرد این است که هزینه نصب دوربین مدار بسته چقدر است، آیا می توان با قیمتی مناسب از این تکنولوژی بهره برد یا خیر؟

برای برآورد و قیمت گذاری دقیق نصب دوربین مدار بسته، مکان نصب باید توسط کارشناسان بازدید شود چرا که نمی توان بدون مشاهده موقعیت و شرایط محیطی، قیمتی دقیق به مشتری اعلام کرد.

برای محاسبه هزینه نصب و استفاده از دوربین مداربسته فاکتور های زیادی را باید در نظر گرفت‌ که ما در این بخش به آن ها می پردازیم.

  • ارتفاع نصب دوربین

ارتفاع عادی و نرمال برای نصب دوربین حدود سه متر می باشد و در صورتی که ارتفاع بالاتری مد نظر مشتری باشد، می تواند هزینه نصب دوربین مدار بسته را افزایش دهد.

  • هزینه نصب داکت و لوله فنسی

بستگی به سیم کشی و شرایط محیطی دارد، اما به صورت کلی در محیط های خارج از محل، از لوله فنسی و در محیط های داخلی، از داکت استفاده می شود، که آن نیز بر اساس متراژ استفاده شده می تواند هزینه های گوناگونی داشته باشد.

  • تعداد دوربین مدار بسته های نصب شده

یکی از مهم ترین عامل هایی که در قیمت نصب دوربین تاثیر دارد، تعداد خود دوربین می باشد، تعداد دوربین نصب شده با مساحت محیط رابطه مستقیم دارد. کارشناسان با بررسی محیط و زاویه قرارگیری دوربین، متوجه تعداد دوربین مورد نیاز می شوند.

شما می توانید متناسب با نیاز خود دوربین مداربسته مناسب خریداری کنید.
شما می توانید متناسب با نیاز خود دوربین مداربسته مناسب خریداری کنید.
  • کیفیت دوربین مدار بسته

یکی از مهم ترین عامل هایی که در هزینه نصب دوربین مدار بسته تاثیر بسیار دارد، کیفیت دوربین می باشد. شما می توانید برند های مختلف و کیفیت های مختلفی را متناسب به نیاز و شرایط خود انتخاب کنید، حتی می توانید دوربین دید در شب نیز تهیه کنید، اما این موضوع تاثیر مستقیمی بر قیمت پایانی دوربین خواهد داشت. یک از بهترین برند ها و کیفیت های دوربین مداربسته متعلق به برند هایک ویژن می باشد.

  • محل قرارگیری دوربین

محل قرار گیری دوربین و شرایط محیط کار می تواند عامل دیگری باشد که در قیمت دوربین مدار بسته موثر است، به عنوان مثال هزینه نصب دوربین در منزل با نصب دوربین در یک منطقه صنعتی اختلاف دارد، اما چه عواملی باعث این اختلاف قیمت می شود؟ میزان کابل کشی، تعداد نیروی انسانی، سختی محیط کار و… می تواند باعث این اختلاف قیمت باشد.

  • سایر عوامل تاثیر گذار در هزینه نصب دوربین مدار بسته

استفاده از اتصالات و کابل با کیفیت طبیعتا باعث افزایش هزینه ها می شود. برای نصب دوربین مداربسته در فضای باز یا خارج از ساختمان به تمهیدات خاصی نیازمند است؛ به عنوان مثال استفاده از لوله فنسی، محافظ های دوربین و غیره، که استفاده از این تمهیدات می تواند باعث افزایش قیمت یا کاهش قیمت بشود.

می توان از دوربین مداربسته دید در شب در مکان های خاص استفاده کرد.
می توان از دوربین مداربسته دید در شب در مکان های خاص استفاده کرد.

عوامل موثر در بالا بردن امنیت ساختمان

یکی از مهم ترین عامل ها می تواند نحوه قرار گیری دوربین ها باشد، دوربین های مدار بسته باید طوری نصب شوند که قادر به ضبط و مشاهده تمام زاویه های منزل یا مغازه باشند.

نصب دوربین می تواند توسط هر شخصی صورت بگیرد، اما فقط یک فرد باتجربه در این کار می تواند با نصب صحیح دوربین ها، از وجود نقطه کور امنیتی جلوگیری کند.

دوربین مداربسته بیشتر زمینه پیشگیری دارد و با نصب آن می توان از بسیاری دزدی ها در مغازه و مکان های تجاری جلوگیری کرد.

توضیحاتی که در نصب دوربین مداربسته مفید می باشد

بعد از توافق و عقد قرارداد دوربین مداربسته، مشتری باید برای نصاب دوربین، مبلغی به عنوان پیش پرداخت واریز کند.

تعمیر و انجام دیگر خدمات می تواند به صورت توافقی بین کارفرما و نصاب انجام شود.

اگر به دستگاه یا دوربین خاصی مانند دوربین دید در شب نیاز ندارید، برای صرفه جویی در هزینه ها از خرید و نصب آن جلوگیری کنید.

استفاده از دوربین مداربسته به مرور زمان در حال افزایش می باشد.
استفاده از دوربین مداربسته به مرور زمان در حال افزایش می باشد.

 

خدمات مرتبط :

مطالب مرتبط:

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 2 =