بررسی تخصصی دوربین مداربسته کوچک

به لطف فناوری دیجیتال، انواع بسیاری از دوربین مداربسته کوچک ظاهر شده‌اند که می‌توانند به صورت مخفیانه در هر فضای زندگی استفاده شوند و تقاضا برای چنین کالاهایی هر سال در حال افزایش است.

شرکت ره پویان شبکه صدر با استفاده از کارشناسان و مهندسان  متخصص در زمینه فناوری اطلاعات،  فعالیت های چشم گیری را انجام داده است که مطابق با تکنولوژی و استاندارد روز دنیا می باشد.

یک نمونه دوربین مدار بسته کوچک
یک نمونه دوربین مدار بسته کوچک

ویژگی دوربین مداربسته کوچک

ویژگی اصلی دوربین هاي مداربسته کوچک این است که می توان از آن ها در هر مکانی استفاده کرد و اندازه عدسی کوچک بوده و دیدن آن بسیار دشوار است.  هم چنین، یک دوربین در فضای باز اغلب برای ردیابی محیط اطراف یک شی استفاده می شود. این دوربین ها مجهز به یک پوشش محافظ برای محافظت قابل اعتماد در برابر دمای شدید، رطوبت، ضربه های شدید مکانیکی است.  این دوربین به طور گسترده از استانداردهای Wi-Fi و GSM برای انتقال اطلاعات در هر فاصله ای از طریق شبکه جهانی وب استفاده می کند.

با قرار گرفتن در آن سوی شهر و داشتن یک آیفون، به راحتی می توانید اتفاقات خانه را پیگیری کنید.  از نظر فنی نصب چندین دستگاه در اتاق های مختلف آسان است، سپس چندین تصویر به طور همزمان بر روی صفحه نمایش رایانه، تبلت یا تلفن همراه نمایش داده می شود. با توجه به اندازه جمع و جور آن می تواند در مدت زمان کوتاهی زیر سقف، مبلمان، پشت پرده و … قرار گیرد.

دوربین مدار بسته کوچک را به راحتی می توان حمل کرد
دوربین مدار بسته کوچک را به راحتی می توان حمل کرد

کاربرد این دوربین مداربسته

سیستم های دوربین هاي مداربسته کوچک را می توان در هر مکانی استفاده کرد. آن ها در یک آپارتمان، ویلا، در ماشین، در خیابان، در مکان های عمومی، در ورودی،  در اتاق خواب مفید خواهند بود.  دوربین های مدار بسته در دفتر یا راه پله نیز می تواند مفید باشد.   اغلب،  دوربین کوچک برای نظارت بر خانه استفاده می شود، به عنوان مثال، برای پرسنلی که به خانه شما می آیند.  

برای مراقبت از کودکانی که در خانه تنها مانده اند. اغلب دوربین های نظارتی در ورودی وجود دارد. به همین ترتیب می توان از میکرودوربین ها برای ضبط مذاکرات یا کنفرانس ها استفاده کرد تا اطلاعات ثبت شده را با جزئیات بیشتری مطالعه کرد. در دفتر و خانه، دوربین مخفی در ساعت رومیزی مورد توجه قرار نمی گیرد، اما در قلم می تواند در مذاکرات و سخنرانی ها مفید باشد. در صورت لزوم، دوربین را می توان حتی در عینک تعبیه کرد.

انواع دوربین هاي مداربسته کوچک

دوربین های بی سیم با استفاده از Wi-Fi:  این نوع از دوربین مداربسته کوچک سیگنال را از طریق شبکه های Wi-Fi منتقل می کنند و قادر به پشتیبانی از برد انتقال تا 50 متر هستند.  فاصله انتقال را می توان با استفاده از تجهیزات اضافی افزایش داد.

دوربین مدار بسته کوچک، تکنولوژی پیشرفته ای دارد
دوربین مدار بسته کوچک، تکنولوژی پیشرفته ای دارد

دوربین های بی سیم با استفاده از 3G:  شما می توانید تصویر چنین دوربین هایی را به صورت آنلاین از هر کجای دنیا تماشا کنید.

    دوربین مداربسته مستقل با کارت حافظه:  این نوع دوربین های کوچک از یک سیستم ضبط ویدیو با ذخیره در درایو فلش USB استفاده می کنند و شما می توانید ضبط را فقط با انتقال آن به رایانه یا تلفن مشاهده کنید.

    دوربین های سیمی کوچک:  این دوربین های فیلمبرداری کوچک برای نصب دائمی مناسب هستند.  انتقال تصویر از طریق سیم هایی انجام می شود که برای پنهان ماندن دوربین،  باید مخفی شوند.

نگهداری این دوربین ها

بیش تر از همه،  دوربین مداربسته کوچک در رطوبت و نور مستقیم خورشید منع مصرف دارند،  باید محافظت شوند.  امروزه مجموعه وسیعی از دوربین های مداربسته کوچک در بازار وجود دارد. انتخاب یک دوربین دیجیتال کوچک متناسب با نیازهای شما آسان است.  این دوربین با تجهیزات جانبی و نرم افزار فروخته می شود، بنابراین اتصال به اینترنت آسان است.  پارامترهای دوربین معمولاً بسیار بالاتر هستند. این به دلیل این واقعیت است که سیگنال ویدئویی در محیط خارجی تحت تأثیر درختان، وسایل نقلیه، دیوارهای خانه ها قرار می گیرد.

نکات پایانی

دوربین هاي مداربسته کوچک در بازار امروزی تقاضای افزاینده ای دارند و دستگاه های خاصی هستند که بر اساس آخرین تکنولوژی ساخته شده اند.  هر دوربین نظارتی در فضای باز به طور کامل الزامات کیفیت و قابلیت اطمینان را برآورده می کند.  بدنه آلومینیومی سبک وزن،  مقاومت این گونه دوربین ها را در برابر آب تضمین می کند.   همان طور که می بینید، گزینه های زیادی برای دوربین های کوچک وجود دارد و انتخاب دوربین مدار بسته برای خرید همیشه بر اساس معیارهای ضروری است.

خدمات مرتبط:

مقالات مرتبط:

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.