آنتی ویروس نود 32

اهمیت انتی ویروس

آنتی ویروس نود 32 بهترین و قدرتمندترین آنتی ویروس شناخته شده می باشد.

آنتی ویروس نود 32، یکی از بهترین و قوی ترین آنتی ویروس ها می باشد که بر روی هر نوع سیستم عاملی قابل نصب است. در واقع این آنتی ویروس به دلیل قدرت بالای خود، جزو بهترین دسته های آنتی ویروسی برای سیستم و ویندوز شناخته می شود که مزایای بسیار دیگری هم دارد.

همچنین این آنتی ویروس دقت بالایی هم دارد. به عنوان مثال تنها کافی است که یک ویروس ناشناخته یا یک فایل ویروسی را تشخیص دهد، سریعا برای او حذف او اقدام کرده و با پاک کردن فایل مد نظر، سیستم را از نفوذ ویروس و فایل های آسیب دیده، محافظت می کند.

آنتی ویروس نود 32 چگونه عمل می کند؟

آنتی ویروس نود 32 دارای قابلیت اسکن می باشد. به اینگونه که برنامه اصلی بر روی سیستم و ویندوز نصب می شود، با استفاده از اسکن زمانی که فایل های جدید از طریق هر برنامه ای روی سیستم بارگذاری می شوند، آنتی ویروس نود 32 اسکن کرده و در صورت مشاهده کوچکترین مورد مشکوکی فایل را سریعا حذف می کند.

در واقع این آنتی ویروس سرعت بالایی در اسکن دارد و از همین رو با استفاده از سرعت، از نفوذ هر گونه ویروسی بر روی سیستم جلوگیری می کند و مانع ورود آن ها از هر راهی به ویندوز می شود.

آنتی ویروس نود 32 بهترین و قدرتمندترین آنتی ویروس شناخته شده می باشد.

آنتی ویروس نود 32 چه قابلیت هایی دارد؟

آنتی ویروس نود قابلیت های دیگری هم دارد که به نوعی آن ها باعث شده اند تا امروزه این آنتی ویروس، جزو دسته بهترین برنامه های ضد ورود ویروس به سیستم شناخته شود.

اسکن سریع:

 اسکن کردن سریع تمام فایل و درایوها یکی از بارزترین قابلیت های این آنتی ویروس می باشد. آنتی ویروس نود 32 با چک کردن تمام کد برنامه ها، سعی در پیدا کردن ویروس می کند. همچنین سرعت این کار به قدری بالا است که این اتفاق تنها چند لحظه بسیار کم رخ می دهد.

آپدیت ساعتی:

 یکی دیگر از قابلیت های مهم این برنامه، آپدیت ساعتی است. کافی است که سیستم به اینترنت وصل شود. برنامه به طور خودکار هر ساعت آپدیت شده و قابلیت های او نیز در حین این ارتقا، بهتر می شوند.

پشتیبانی از تمام ویندوزها:

آنتی ویروس نود را می توان بر روی هر ویندوزی نصب کرد. از آنجایی که این آنتی ویروس، جزو دسته برنامه های پرطرفدار شناخته می شود، امکان نصب و همچنین دسترسی او بر روی هر سیستم و ویندوزی می باشد.

پاک کردن خودکار فایل ها:

این برنامه، قدرت و توانایی پاک کردن فایل هایی که به ویروس آلوده هستند را دارو. او با قدرت خود اول کدها را چک نموده و سپس در صورت شناسایی، به  صورت خودکار فایل را از روی سیستم حذف می کند.

آنتی ویروس نود 32 سرعت اسکن بسیار بالایی دارد

 آنتی ویروی نود 32 دارای هوش مصنوعی:

یکی دیگر از ویژگی های بارز آنتی ویروس نود 32 دارا بودن هوش مصنوعی می باشد. این برنامه در واقع اسکن و کار جست و جو ویروس ها را توسط هوش مصنوعی خود انجام می دهد. همچنین این هوش به جست و جو و شناخت فایل های آلوده جدید هم کمک می کند.

 

محافظت کردن از حساب شخصی:

 این آنتی ویروس قابلیت محافظت کردن از حساب ها و حتی رمزهای شخصی هم دارد. با نصب آنتی ویروس نود 32 می توان به راحتی از طریق سیستم نقل و انتقال بانکی انجام هم انجام داد.

کم نشدن سرعت:

 آنتی ویروس نود 32 در هیچ شرایطی سرعت خود را کم نمی کند. با توجه به قدرت پردازش اسکن او و حتی وجود هوش مصنوعی، می توان گفت این آنتی وریروس تحت هیچ شرایطی کند و ضعیف عمل نمی کند و در هر لحظه با بهترین سرعت خود برای اسکن و شناسایی ویروس ها اقدام می نماید. 

نصب آنتی ویروس نود 32 چگونه صورت می گیرد؟

برای نصب آنتی ویروس نود باید از طریق سایت ها و فروشگاه های معتبر اقدام نمود. این آنتی ویروس را می توان به صورت CD و یا فایل های دانلودی تهیه کرد. برای تهیه نسخه فایل های دانلود حتما باید یه فروشگاه های اینترنتی مخصوص که در این حوضه تجربه دارند مراجعه کرد.

خدمات مرتبط :

مقالات مرتبط :

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.