دوربین مداربسته لامپی و مزایای استفاده از این دوربین

دوربین مداربسته لامپی که در سرپیچ هایی مانند سرپیچ هایی که برای اتصال لامپ به کار می رود، بسته می شود. نحوه برقراری ارتباط در این دوربین ها جز دسته دوربین هایی است که در ظاهر کاملاً شبیه به یک لامپ است و نحوه اتصال به گونه ای است به صورت وای فای است. با نصب نرم افزار مخصوص می توانید به وسیله موبایل این دوربین ها را چک کنید.

این دوربین ها مجهز به حافظه ای است که در آن مموری قرار می گیرد و زاویه دید در دوربین مداربسته لامپی حدود 360 درجه است و می توان گفت این دوربین ها دارای زاویه دید بسیار خوبی هستند. شما می توانید از امکانات و قیمت مناسب این دوربین ها برای برقراری امنیت، زمانی که در منزل نیستید، استفاده کنید. انتخاب این نوع دوربین ها برای منازل بسیار عالی است.

دوربین مدار بسته لامپی یکی از پرکاربرد ترین دوربین های مدار بسته است
دوربین مدار بسته لامپی یکی از پرکاربرد ترین دوربین های مدار بسته است

کاربرد دوربین مدار بسته لامپی

دوربین مدار بسته لامپی یکی از انواع پر کاربرد در بین دوربین های مدار بسته است. این دوربین ها برای نصب در منازل و کارگاه های کوچک بسیار مناسب هستند و امکان ضبط تصاویر و فیلم به صورت 24 ساعته را دارند. این مدل از دوربین ها توانایی تشخیص حرکت را دارند و می توانند در صورت رفت و آمد یا هر گونه حرکتی از طریق اپلیکیشن به شخص اطلاع دهند.

این نوع از دوربین ها برای مکان های تجاری خیلی پر کاربرد نیستند، به این دلیل که دوربین های لامپی به دستگاه های  DVR یا دستگاه های NVR وصل نمی شوند. یکی دیگر از دلایلی که برای مکان های تجاری کمتر استفاده می شود، ضبط تصاویر به صورت پانوراما است، زیرا تشخیص جزئیات در تصویر به سختی اتفاق می افتد.

ضبط تصاویر به صورت پانوراما و امکان تشخیص حرکت و هشدار از طریق اپلیکیشن
ضبط تصاویر به صورت پانوراما و امکان تشخیص حرکت و هشدار از طریق اپلیکیشن

ویژگی این دوربین مداربسته

این دوربین ها دارای مزایای بسیار زیادی است از جمله این مزایا نگه داری اطلاعات بر روی مموری یا کارت حافظه است. بسته به نوع و مدل، این دوربین ها می توانند حافظه ای حدود 64 گیگا بایت را ساپورت کنند. دوربین مداربسته لامپی تصاویر را تا حدود یک ماه می تواند نگه داری کند. بعضی از مدل ها مجهز به میکروفن و هم چنین اسپیکر به منظور بر قراری ارتباط دو طرفه هستند. این دوربین ها دارای تنظیماتی برای دریافت کردن هشدار به وسیله اپلیکیشن هستند.

از دیگر ویژگی های مهم دوربین های مدار بسته لامپی، زاویه دید بالای این دوربین ها است که چیزی در حدود 360 درجه است و تمامی محیط را پوشش می دهد و هیچ نقطه ی کوری در محیط باقی نمی گذارد.  یک عدد دوربین برای یک محیط به متراژ بین 50 تا 80 متر مربع کافی است و می تواند این فضا را به طور کامل پوشش دهد. در محیط های بزرگ تر می توان از چند عدد دوربین استفاده کرد و آن ها را به گونه ای تنظیم کرد که نقاط کور یک دیگر را پوششش دهند. دوربین های مدار بسته لامپی یک انتخاب عالی برای استفاده و نصب در منزل  و کارگاه های صنعتی است.

دوربین مدار بسته لامپی قابلیت برقراری ارتباط به صورت وای فای را دارد
دوربین مدار بسته لامپی قابلیت برقراری ارتباط به صورت وای فای را دارد

نصب کردن این دوربین ها

یکی از مزایای بسیار عالی دوربین های مدار بسته نصب بسیار راحت این نوع دوربین است. حتما قبل از نصب، دفترچه همراه با دوربین مدار بسته را مطالعه کنید. برای نصب کافی است که دوربین را در داخل سیم پیچ به صورت دقیق قرار دهید. پس از نصب بر روی سر پیچ با استفاده از وای فای و نرم افزار مخصوص به آن وصل شوید و محیط مد نظر را کاملاً بررسی کنید و یا تصاویر و فیلم ها را با استفاده از مموری بازبینی کنید.

قیمت دوربین مدار بسته لامپی

دوربین مدار بسته لامپی یکی از پر مصرف ترین مدل های دوربین است. این دوربین ها جز دسته دوربین های ارزان قیمت است و بیشترین استفاده آن ها در منازل است. به دلیل قیمت بسیار مناسب مورد استقبال عده ی زیادی از مردم قرار گرفته است.

 

خدمات مرتبط:

مقالات مرتبط:

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.