معرفی بهترین آنتی ویروس برای گوشی شیائومی

آنتی ویروس مخصوص شیائومی

آیا تا به حال گوشی موبایل شما درگیر ویروس شده است؟ بهترین آنتی ویروس برای گوشی شیائومی چیست؟
امروزه کاربران برای جلوگیری از هجوم ویروس ها به دستگاه های موبایل، تبلت و کامپیوترشان از آنتی ویروس های مختلفی استفاده می کنند. برای گوشی های شیائومی، آنتی ویروس های زیادی در فروشگاه گوگل پلی وجود دارد که برخی از آن ها رایگان می باشند، اما برخی دیگر هزینه هایی در بر دارند. این آنتی ویروس ها اگر به درستی انتخاب نشوند ممکن است دستگاه شما را با مشکلات بیشتری روبرو کنند. مزیتی که گوشی های شیائومی دارند این است که دارای آنتی ویروس مخصوص می باشند.

بهترین آنتی ویروس برای گوشی شیائومی
بهترین آنتی ویروس برای گوشی شیائومی

آنتی ویروس Avast

این نرم افزار یکی از آنتی ویروس های مخصوص گوشی های شیائومی می باشد که توسط شرکت Avast Software ایجاد و معرفی گردید. تاسیس این شرکت در سال ۱۹۸۸ بود و از آن زمان تا کنون نرم افزار های آن مانند سایر شرکت ها بالا و پایین زیادی داشته اند. نقطه اوج این شرکت سال ۲۰۱۶ بود که از آن زمان توانست توجه کاربران زیادی را به خود جلب کند. این شرکت توانسته است گواهی نامه ها و جوایز زیادی را دریافت کند که همه آن ها نشانگر کیفیت نرم افزار های آن هستند و آنتی ویروس Avast طراحی شده توسط آن را می توان بهترین آنتی ویروس برای گوشی شیائومی در نظر گرفت. قطعاً دریافت چنین جوایزی بدون آزمایش های فراوان امکان پذیر نیست و این جوایز فقط به شرکت ها و نرم ‌افزار هایی اهدا می‌ شوند که آزمایش خود را پس داده اند و توانسته اند محصولات حرفه ای و بی نقصی را در اختیار کاربران قرار دهند.

مزایای آنتی ویروس Avast

 • اصلی ترین مزیت این آنتی ویروس، حذف بد افزار ها می باشد. این بد افزار ها شامل ویروس ها، جاسوس افزار ها و تبلیغات مزاحم هستند که توسط آنتی ویروس Avast شناسایی و حذف می گردند.
 • Avast را می توان بهترین آنتی ویروس برای گوشی شیائومی معرفی کرد که در کم ترین زمان نرم افزار های جاسوسی را از گوشی حذف می کند. این نرم افزار ها به صورت مخفیانه بر فعالیت های شما نظارت می کنند و نقطه هدف آن ها اکثراً رمز های عبور و اطلاعات کارت های اعتباری و بانکی شما می باشد.
 • این آنتی ویروس وب سایت‌ های ایمنی که شما می توانید به آن ها اعتماد کنید را شناسایی می‌ کند و همچنین وب سایت ‌های بد افزار و مخرب را مسدود می کند.
 • آنتی ویروس Avast به عنوان بهترین آنتی ویروس برای گوشی شیائومی وب سایت های فیشینگ را سریعاً شناسایی می کند تا نتوانند اطلاعات شخصی شما را به سرقت ببرند.
 • این آنتی ویروس حفاظت بلادرنگ را فعال می کند و مرتبا گوشی شما را بررسی می کند و پیش از قرار گرفتن بد افزار ها روی هارد دیسک آن ها را مسدود می ‌کند.
 • باعث امنیت اینترنت و VPN شما می شود و از لو رفتن اطلاعات شما توسط هکر ها جلوگیری می کند.
آنتی ویروس Avast بهترین آنتی ویروس برای گوشی شیائومی
آنتی ویروس Avast بهترین آنتی ویروس برای گوشی شیائومی

آنتی ویروس Tencent

این نرم افزار را یکی از غول های نرم افزاری می شناسند که عملکرد آن هر کاربری را متعجب می کند. این آنتی ویروس دستگاهی بدون نرم افزار مخرب را به شما هدیه می دهد و باعث می شود اتصال ایمنی به اینترنت داشته باشید.

مزایای آنتی ویروس Tencent

 • استفاده از این آنتی ویروس کاملا رایگان می باشد و کاربران مشمول هزینه نمی شوند.
 • تست هایی که روی آن انجام شده اند، تاکنون همگی مثبت بوده اند و موثر بودن و بی ضرر بودن آن را تایید کرده اند.
 • آنتی ویروس Tencent به عنوان بهترین آنتی ویروس برای گوشی شیائومی به خوبی می تواند از دستگاه شما محافظت کند.
 • ضد جاسوس افزار، بد افزار و فیشینگ است.

معایب آنتی ویروس Tencent

 • یکی از بزرگترین معایب آن این است که پشتیبانی برای مشتریان ندارد.
 • فاقد اسکن خودکار می باشد.
 • در برخی دستگاه‌ ها ممکن است به طور خودکار برخی برنامه‌ ها را دانلود کند.
معرفی بهترین آنتی ویروس برای گوشی شیائومی
معرفی بهترین آنتی ویروس برای گوشی شیائومی

سخن پایانی

ممکن است گوشی شما نیز تا به حال درگیر ویروس شده باشد، در این زمان آنتی ویروس های قوی می ‌توانند به کمک شما بیایند. اگر آنتی ویروس خود را به درستی انتخاب کنید، گوشی شما از هر گونه بد افزار، جاسوس افزار و … در امان می ماند. این آنتی ویروس ها می ‌توانند سایت های فیشینگ را مسدود کنند و اطلاعات شخصی شما را در امان نگه دارند. آنتی ویروس های Avast و Tencent را می توان بهترین آنتی ویروس برای گوشی شیائومی در نظر گرفت که می توانند به راحتی سایت های ایمن را شناسایی کنند و از لو رفتن اطلاعات شخصی و حساب های بانکی شما جلوگیری کنند.

مقالات مرتبط :

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.