آنتی ویروس eset بهترین آنتی ویروس برای محافظت از اطلاعات شما

آیا تا به حال در مورد آنتی ویروس eset چیزی شنیده اید؟
در حال حاضر و با گسترش پیدا کردن تکنولوژی، ویروس های کامپیوتری و ویروس های اینترنتی به سرعت افزایش پیدا کرده اند. این ویروس ها خطرات زیادی برای اطلاعات مهم و حیاتی شما دارند؛ به همین خاطر هم لازم است که هر کاربری برای متصل شدن به اینترنت و استفاده کردن از شبکه های اینترنتی، یک آنتی ویروس قوی داشته باشد. اما نباید به صورت سرسری و بدون تحقیق کردن آنتی ویروس نصب کرد؛ چرا که آنتی ویروس های مخرب به جز آنتی ویروس eset باعث کاهش پیدا کردن سرعت سیستم ها و کامپیوتر می شود. همچنین باید به طور مداوم آن ها را به روز رسانی کرد. با توجه به این توضیحات، کدام آنتی ویروس برای کاربران مناسب تر است؟ آنتی ویروس های مدل eset.

 

 

جدید ترین آنتی ویروس بازار
جدید ترین آنتی ویروس بازار

 

آنتی ویروس مدل eset

این آنتی ویروس می توانند یک امنیت قوی و اساسی در برابر مشکلات و تهدیدات اینترنتی برای کاربران اینترنتی به وجود بیاورد. در نتیجه این آنتی ویروس به عنوان یکی از معتبر ترین و ایمن ترین آنتی ویروس موجود در بازار است. این آنتی ویروس درست است که در جایگاه اول آنتی ویروس های دیگر قرار ندارد اما هنوز هم بیش تر ۱۰۰ میلیون کاربر از این آنتی ویروس استفاده می کنند؛ فقط به خاطر مزایای بیشمار این آنتی ویروس.

مزایای این آنتی ویروس

• این نوع آنتی ویروس در سطح بالایی از حفاظت از اطلاعات افراد قرار دارد؛ در نتیجه مانند یک وسیله ضد سرقت عمل می کند و از دزدیده شدن اطلاعات شما جلوگیری می کند‌.
• عملکرد و کارکرد این آنتی ویروس بسیار قدرتمند است. این ویژگی فقط به خاطر تست های آزمایشگاهی پیشرفته و قوی می باشد که بر روی این آنتی ویروس انجام شده است.
• این آنتی ویروس را می توان بر روی موبایل های پیشرفته و جدید و همچنین بر روی سیستم عامل اندروید نصب کرد.
• این آنتی ویروس یک اسکنر امنیتی فوق العاده قوی برای شبکه های خانگی می باشد.

  • از طرفی از این آنتی ویروس می توان برای محافظت کردن از تلویزیون های هوشمند با سیستم عامل Android استفاده کرد. در نتیجه آنتی ویروس های eset می توانند از تلویزیون اندروید شما در برابر تهدیدات و مسائل امنیتی مانند حملات باج افزار ها محافظت می کنند.
    • این آنتی ویروس ضد فیشینگ است و به کاربران اینترنتی خودش کمک می کند تا از دسترسی پیدا کردن افراد غیر مجاز و سوء استفاده کردن از داده های آن ها در هنگام اتصال پیدا کردن ایمن بمانید.
ویژگی های آنتی ویروس eset
ویژگی های آنتی ویروس eset

 

معایب eset


این آنتی ویروس گران قیمت تر از آنتی ویروس نورتون 360 و آنتی ویروس کسپرسکی می باشد‌.
• این آنتی ویروس را نمی توان بر روی گوشی های آیفون نصب کرد.
• اگر می خواهید برای حفاظت کردن از چندین دستگاه از این آنتی ویروس استفاده کنید، بسیار گران قیمت خواهد بود‌.

 

خرید آنتی ویروس eset
خرید آنتی ویروس eset

 

خصوصیات مهم آنتی ویروس نود 32

  • اسکن کردن در زمان واقعی

این آنتی ویروس به شما این اطمینان را می دهد که همه اطلاعات و فایل هایی که نصب کرده اید را به صورت خودکار برای بد افزار ها غربالگری کنند. در نتیجه با کمک آنتی ویروس eset دستگاه شما در برابر تهدیداتی همچون آنلاین و تهدیدات آفلاین، نظیر  ویروس ها، تروجان ها و یا باج افزارها ایمن می ماند.

  •  حفاظت کردن از پرداخت

این آنتی ویروس می توانند یک لایه ایمن با امنیت بالا را در زمان استفاده کردن از برنامه های حساس و مهم برای دسترسی پیدا کردن به پول یا انجام دادن تراکنش های مهم، امنیت دستگاه شما را بالا ببرد.

  • قفل برنامه

  • این آنتی ویروس  می تواند برنامه های کاربران خود را در مقابل دسترسی غیر مجاز افراد دیگر ایمن نگه خواهد داشت.در نتیجه در زمان دسترسی پیدا کردن به برنامه‌ های مهم و حساس، شخص باید احراز هویت اضافی را انجام بدهد.

 

سخن پایانی

آنتی ویروس ها مهم ترین ابزار هایی هستند که از اطلاعات شما در برابر تهدیدات حفاظت می کنند. آنتی ویروس eset با بهترین کیفیت در مجموعه ما وجود دارد. کارشناسان ما ۲۴ ساعته در خدمت مشتریان عزیز هستند.

 

مقالات مرتبط :

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.