5 گزینه‌ی مناسب سرور مجازی ارزان در سال 2020

سرور مجازی انتخابی شما در روند پیشرفت کارتان بسیار مهم می‌باشد، به همین منظور باید در هنگام انتخاب آن دقت داشته باشید. ممکن است با خود فکر کنید سرورهای میزبان به احتمال زیاد دارای هزینه‌های بالایی هستند و قرار است بخش زیادی از پول شما را به خود اختصاص دهند اما نگران نباشید زیرا هر قضیه‌ای یک روی ارزان نیز دارد و شما با کمی تحقیق می‌توانید سرور مجازی ارزان نیز پیدا کنید.

معمولا سرورهای گران‌قیمت به علت سرعت بسیار بالایی که دارند و حافظه‌ی زیادی که به کاربران خود ارائه می‌دهند دارای هزینه‌های‌ بالایی هستند اما این موضوع به این معنا نیست که با انتخاب یک سرور مجازی ارزان شما کیفیت و سرعت لازم را از دست خواهید داد. در اینجا و در این مقاله ما 5 گزینه‌ پیش روی شما می‌گذاریم که با بهره‌گیری از آن‌ها می‌توانید یک قدم به داشتن سروری ارزان نزدیک‌تر شوید و هزینه‌‌های خود را با توجه به بودجه‌‌ای که برای این کار در نظر گرفته‌اید مدیریت کنید.

5 گزینه‌ی پیش رو برای داشتن سرور مجازی ارزان در سال 2020

1- سرور مجازی ارزان  Bluehost

این سایت یکی از انواع بهترین سرور مجازی ارزان می‌باشد که می‌توانید از آن استفاده کنید. این سایت سرور به صورت ماهانه قیمت 99.9 دلار را به شما پیشنهاد می‌دهد که به صورت یک قرارداد سه ساله ارائه می‌شود. با این قیمت ارزانی که به شما داده می‌شود، امکاناتی مانند رام 8 گیگابایتی، حافظه‌ی داخلی 1 ترابایتی و عرض باند 10 ترابایتی به شما داده می‌شود و توجه داشته باشید که 4 آی‌پی آدرس اختصاصی نیز برای شما فراهم می‌کند. شما با استفاده از سایت بلوهاست می‌توانید از پلن‌های مختلفی که توسط سایت ارائه می‌شود استفاده کنید و تنوع این پلن‌ها و قیمت آن‌ها نیز بسیار مناسب می‌باشد.

شما در اینجا سه آپشن کلی برای انتخاب نوع استفاده خود از این سرور دارید که اگر حاضر باشید یک قرارداد سه ساله با این سایت داشته باشید در این صورت تنها لازم است همان ماهی حدود 100 دلار را پرداخت کنید اما در غیر این صورت باید ماهی 199.99 دلار به سایت پرداخت کنید. پلن پایه‌ی آن ارزان‌تر است اما امکانات کمتری را به شما ارائه می‌دهد.

 Bluehost

2- سرور مجازی ارزان  A2 Hosting

این سرور به داشتن پلن‌های ارزان قیمت شهرت دارد و در کنار این ارزان قیمت بودن، عملکرد خوبی را به کاربران خود ارائه می‌دهد که باعث شده است یکی از بهترین‌ها در این لیست حاضر باشد. شما برای استفاده از این سرور مجازی ارزان تنها لازم است که ماهی 99.59 دلار پرداخت کنید اما توجه داشته باشید که این مبلغ در صورت بستن یک قرارداد یک ساله با سایت امکان‌پذیر می‌باشد. همچنین در کنار قیمت مناسب آن، این سرور به شما 2 آی‌پی آدرس نیز می‌دهد تا از آن استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که پلن 99.59 دلاری این سایت تنها سی‌پی‌یو دو هسته‌ای در اختیار شما می‌گذارد و اگر به سرعت بالاتری برای سایت خود نیاز دارید باید از دیگر پلن‌های آن مانند پلن توربو استفاده کنید که هم سرعت و هم قدرت بیشتری را برای کاربران فراهم می‌کند.

توجه داشته باشید که شما در صورت بستن یک قرارداد یک ساله مجاز هستید از پلن 99.59 دلاری این سرور مجازی ارزان استفاده کنید و در غیر این صورت لازم است تا ماهانه مبلغ 149.99 دلار را پرداخت کنید تا بتوانید از سرورهای این سایت استفاده کنید.

 A2 Hosting

3- سرور مجازی ارزان HostGator

با توجه به پلن‌هایی که این سرور به شما ارائه می‌دهد ارزان‌ترین پلنی که در اختیار شما قرار می‌گیرد با رقم 119 دلار در ماه می‌باشد که برای استفاده از این پلن لازم است تا قرارداد سه ساله با سایت داشته باشید و در غیر این صورت باید به صورت ماهانه مبلغ 189.99 دلار را پرداخت کنید. شما با توجه به مبلغ اضافه‌ای که برای سرور خود پرداخت می‌کنید امکانات بیشتری نیز خواهید گرفت مانند سی‌پی‌یو قوی‌تر و حافظه‌ی بیشتر. قابل توجه است که در میان این لیست پنج‌تایی سرور مجازی ارزان که به شما ارائه دادیم، این سایت تنها سایتی است که به شما این امکان را می‌دهد تا آزادانه بین  Linuxو Windows  انتخاب کنید.

توجه داشته باشید در میان تمام این موارد پیشنهادی ما امکاناتی هستند که شما تنها با پرداخت پول بیشتر می‌توانید از آن استفاده کنید اما به صورت پایه‌ای خدمات ارائه شده توسط این پنج مورد حاضر در این لیست نسبت به دیگر موارد به صرفه‌تر می‌باشند.

HostGator

4- InMotion Hosting

این سرور تنوع‌های بسیاری در ارائه‌ی پلن‌های مختلف به کاربران خود دارد و در حدود 6 پلن به شما ارائه می‌دهد که تنها یکی از آن‌ها به یک بودجه‌ی مقرون به صرفه‌ نزدیک می‌باشد. شما می‌توانید از پلن 115.69 دلاری این سرور مجازی ارزان با بستن یک قرارداد یک ساله استفاده کنید و با این پلن 5 آی‌پی آدرس نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد.  این پلن 115.69 دلاری دارای سی‌پی‌یو چند هسته‌ای و سرعت بسیار بالایی می‌باشد و برای انتخاب حافظه‌ی داخلی نیز آپشن‌های مختلفی به شما ارائه می‌دهد. همچنین به مدت دو ساعت دستیار مدیریت سرور به شما ارائه می‌دهد که با فعال کردن گزینه‌ی مربوطه در تنظیمات می‌توانید از آن استفاده کنید.

البته به یاد داشته باشید که این قیمت در صورت یک قرارداد یک ساله به شما ارائه می‌شود و در غیر این صورت باید به صورت ماهانه مبلغ 146.59 دلار را پرداخت کنید. شما با توجه به این که آیا برنامه‌ریزی ماهانه و یا سالیانه برای سایت خود دارید، باید به بستن و یا نبستن قراردادهای بلند مدت با پلن‌های مختلف یک سرور مجازی ارزان  فکر کنید.

سرور مجازی ارزان InMotion Hosting

 5- سرور مجازی ارزان  Liquid Web

این سرور مجازی ارزان با قیمت ماهانه 119 دلار با یک قرارداد دو ساله در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و با توجه به این پلن، تنها یک آی‌پی آدرس به شما داده می‌شود. شما با استفاده از این سرور آپشن‌های مختلفی در کنترل پنل خواهید داشت و توجه کنید که خدمات مدیریت سرور آن‌ها تنها در سرورهای لینوکس قابل دسترس می‌باشد.

به طور کلی این سرور خدمات مختلفی به شما ارائه می‌دهد که برای هر کدام از آن‌ها مانند دیگر سرورهای معرفی شده باید از پلن‌های مختلفی که در دسترس شما قرار می‌گیرد استفاده کنید. همچنین عملکرد و امنیت در سرورهای ارائه شده توسط این کمپانی بسیار زیاد می‌باشد و لازم نیست تا نگرانی از این بابت داشته باشید.

سرور مجازی ارزان Liquid Web

خدمات ما :

مقالات مرتبط :

اینستاگرام شرکت مهندسی ره پویان شبکه صدر

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + چهارده =