نیاز دوربین مداربسته به اینترنت | مزیت و ویژگی ها

نیاز دوربین مداربسته به اینترنت

نیاز دوربین مداربسته به اینترنت یک تکنولوژی عالی برای این وسیله است؛ البته برخی دوربین های مداربسته بدون اینترنت هم کار می کنند. البته اینکه به روتر وصل شود یا نشود بستگی به نظر و انتخاب شما دارد؛ برای مکان هایی چون اداره، بانک، هتل و مکان های عمومی، وجود دوربین امنیتی مداربسته خیلی مهم است.

شرکت ره پویان شبکه صدر در حوزه طراحی و نصب دوربین های مداربسته فعالیت می کند، البته حوزه فعالیت این شرکت گسترده تر است که در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت می کنیم.

نیاز دوربین مداربسته به اینترنت و معرفی دوربین های بدون اینترنت

همانطور که گفتیم دوربین مداربسته هم با اینترنت و هم بدون آن می تواند فعالیت کند؛ اما دوربین مداربسته با وای فای یا اینترنت عملکرد پر سرعت تری دارد. دوربین های بدون اینترنت که اخیرا وارد بازار شده اند یک تکنولوژی شگفت انگیز هستند. دوربین های امنیتی مداربسته سیم کارتی نوعی از دوربین مداربسته به شمار می آیند که از طریق اتصال هایی هم چون G3/ G4/ G5 وصل می شوند و اصلا نیاز به اینترنت ندارند.

اما در مورد نیاز دوربین مدار بسته به اینترنت باید گفت؛ در صورتی که دوربین به اینترنت متصل باشد می توان آن را از راه دور هم کنترل کرد؛ یعنی بدون توجه به موقعیت مکانی که در آن حضور دارید می توانید فیلم های دوربین را مشاهده کنید. حتی در صورتی که در محیط دیگری بودید و به فیلم های دوربین مداربسته نیاز پیدا کردید به راحتی می توانید آن ها دریافت کنید آن هم تنها با چند کلیک ساده که از طریق تلفن همراه انجام می شود. البته نوع تلفن یعنی اندروید یا آیفون بودن برای اتصال مهم نیست.

نیاز دوربین مداربسته به اینترنت مزیت هایی هم به همراه دارد، مثلا اگر حرکت غیر عادی رخ دهد دوربین آن را ضبط می کند، سپس از طریق اعلان ها، آن حرکت را به شما خبر می دهد. این اعلان از رویداد های حرکتی دوربین به تلفن هوشمند شما ارسال می شود. جالب است بدانید که در دوربین، ردیاب حرکتی وجود دارد؛ همین امر موجب ارسال اعلان به شما می شود. تا حدودی می توان گفت که نیاز دوربین مداربسته به اینترنت منجر به پیشرفت دوربین شده است، مثلا این دوربین ها از فضای ابری برخوردار هستند که تمام فیلم ها را ذخیره می کنند، حتی امکان بارگذاری فیلم ها نیز وجود دارد.

تفاوت دوربین مداربسته با اینترنت و بدون آن

با این حال که برخی دوربین های مداربسته بدون اینترنت هم عملکرد عالی دارند و به خوبی کار می کنند اما دوربین های امنیتی که با اینترنت کار می کنند محبوب تر می باشند.

نیاز دوربین مداربسته به اینترنت و بدون اینترنت
نیاز دوربین مداربسته به اینترنت و بدون اینترنت

البته مقایسه بین این دو ممکن است کمی سخت باشد. بنابراین بهتر است عملکرد های آن ها را بیان کنیم:

  • دوربین مداربسته با اینترنت

  1. دوربین های مداربسته که با اینترنت کار می کنند را می توان از راه دور هم کنترل کرد. این دوربین ها از قابلیت حفظ فیلم ها در حافظه ابری برخوردار هستند.
  2. نیاز دوربین مداربسته به اینترنت باعث پیشرفت آن نسبت به دوربین های امنیتی بدون اینترنت شده است.
  3. در صورتی که حرکت غیر عادی را مشاهده کند سریعاً اعلام می کند.
  4. دارای همگام سازی ساعت NTP است.
  • دوربین های بدون اینترنت

  1. امکان مشاهده ۲۴ ساعته فیلم به طور زنده در آن وجود دارد.
  2. فیلم ها در کارت حافظه ثبت می شوند.
  3. می توان آن را در مناطق خارج از شبکه وصل کرد که این عملکرد دوربین بدون اینترنت، همانند نیاز دوربین مداربسته به اینترنت است.

شرکت ره پویان شبکه صدر

اگر به فکر نصب انواع دوربین هستید، شرکت ره پویان شبکه صدر نیاز شما را برطرف می کند، این شرکت بیش از یک دهه تجربه در حوزه مشاوره، طراحی و نصب دوربین مداربسته دارد که همواره در تلاش بوده تا رضایت مشتری را کسب کند. می توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید تا اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید.

خرید دوربین مداربسته
خرید دوربین مداربسته

سخن پایانی

نیاز دوربین مداربسته به اینترنت شامل مزایای زیادی است، مثلا کنترل از راه دور و یا ذخیره خودکار فیلم. همچنین این دوربین ها در صورت بروز حرکت غیر عادی آن را گزارش می دهند. همانطور که پیش از آن گفتیم شرکت مهندسی ره پویان در نصب و طراحی، همچنین پشتیبانی دوربین های مداربسته بیش از یک دهه تجربه دارد. برای مطالعه مطالب بیشتر در حوزه دوربین های مدار بسته به سایت این فروشگاه مراجعه نمایید.

نیاز دوربین مداربسته به اینترنت، مزیت مهمی برای آن به حساب می آید
نیاز دوربین مداربسته به اینترنت، مزیت مهمی برای آن به حساب می آید

 

خدمات مرتبط :

مطالب مرتبط:

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 2 =