با برندهای دوربین مداربسته اشنا شوید!

معرفی برند های دوربین مداربسته

برند های دوربین مدابسته امنیت در این روزگار بسیار مهم است.  مردم می خواهند مطمئن باشند که خانه ها و مغازه آن ها محافظت می شود.  یکی از بهترین راه ها برای به دست آوردن این محافظت، نصب دوربین های امنیتی است.  قبل از خرید هر نوع دوربین امنیتی ، باید تحقیق کنید.  ما لیستی از بزرگ ترین برندهای دوربین مداربسته را برای شما جمع آوری کرده ایم تا نگاهی بیندازید.

شرکت ره پویان شبکه صدر ارائه دهنده کلیه محصولات شبکه،  طراحی و پیاده سازی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری می باشد که در زمینه دوربین و برند های دوربین مداربسته نیز فعالیت چشم گیری دارد.

از برند های دوربین مداربسته : برند هایک ویژن

هایک ویژن تولید کننده عمده محصولات دوربین های امنیتی است.    Hikvision یکی از برندهای دوربین مداربسته ،  لنزهای خود را با ویژگی های NVR و HD ارائه می دهد.  محصولات هایک ویژن به دلیل قابل اعتماد بودن در سراسر جهان یافت می شوند.  آن ها سیستم‌ های کاملی را می‌ فروشند،  از خود دوربین‌ها گرفته تا سیستم‌های اینترکام ویدیویی و نرم‌افزار برای ضبط،  مدیریت و دسترسی به فیلم.   چنین محصولات نوآورانه ای باعث شده است که آن ها به یکی از شناخته شده ترین نام ها در صنعت تبدیل شوند.

یکی از برند های دوربین مداربسته : سو آن

سوآن یک شرکت استرالیایی برندهای دوربین مداربسته است که انواع مختلفی از محصولات امنیتی را برای کمک به ایمن سازی خانه ها و مشاغل ارائه می دهد.  از سیستم‌های اولیه که فقط دو دوربین مداربسته و ویژگی‌های محدود دارند تا سیستم‌های پیشرفته با NVR و تعداد زیادی دوربین، Swann همه این کارها را انجام می‌دهد.

امروزه دوریین مدار بسته کارایی زیادی دارد
امروزه دوریین مدار بسته کارایی زیادی دارد

شرکت لورکس

لورکس با هدف ایجاد امنیت و ارزش برای خانه‌ها طیف گسترده‌ای از محصولات را ارائه می‌کند.  از پلاگین و بازی گرفته تا سیستم های دوربین های پیشرفته تر.  بهترین برندهای دوربین مداربسته دارای انواع سیستم های دوربین امنیتی بی سیم هستند که می توانند داده ها را تا 500 فوت ارسال کنند.

برند Uniden

برخلاف برخی دیگر از برندهای دوربین مداربسته در این لیست، Uniden محصولات متنوعی را به فروش می رساند. آن ها با رادیوهای CB و سایر محصولات مانند الکترونیک دریایی شروع کردند و دوربین های امنیتی و لوازم جانبی دوربین های امنیتی را ارائه می دهند.

 یکی از برند های دوربین مداربسته: لاجیتک برندی معروف

لاجیتک یکی دیگر از آن شرکت هایی است که محصولات متنوعی را تولید می کند.  به احتمال زیاد قبلاً نام لاجیتک را در بین برندهای دوربین مداربسته شنیده اید.  مدتی است که این شرکت در تجارت دوربین های خانگی و وب کم فعالیت بوده است. اکنون آن ها مجموعه خوبی از سیستم های دوربین امنیتی در دسترس دارند.

از برند های دوربین مدار بسته
از برند های دوربین مدار بسته

سامسونگ برندی همیشگی

احتمالاً قبلاً نام سامسونگ را شنیده اید، آن ها یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم الکترونیکی در جهان هستند که هر ساله تعدادی گوشی برای مصرف کنندگان تولید می کنند.  هم چنین متوجه خواهید شد که سامسونگ یکی از بهترین برندهای دوربین مداربسته می باشد.

 پاناسونیک : برندی مطرح

در طول سال‌ها، پاناسونیک در زمینه‌های الکترونیکی مطرح بوده است.  یکی از این زمینه ها همیشه دوربین می باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، آیا واقعا جای تعجب دارد که آن ها وارد بخش دوربین های امنیتی شوند؟  این شرکت به عنوان یکی از برندهای دوربین مداربسته،  تعدادی دوربین امنیتی را برای مصرف کنندگان تولید می کند.

برند دی لینک از برند های دوربین مداربسته

یکی دیگر از شرکت های شبکه ای از برندهای دوربین مداربسته  که ممکن است نام آن را شنیده باشید، D-Link است. آن ها به دلیل روترهای شبکه خود مشهور هستند.  

 از برند های دوربین مداربسته : دوربین ویوتک

از برندهای دوربین مداربسته که تنها در سال 2000 تأسیس شد، Viviotek بود که یک شرکت جدیدتر از سایر شرکت های موجود در این لیست است،  اما تاریخچه چشمگیری دارند.  فروش آن ها به سرعت رشد کرد و اکنون سیستم های امنیتی را در سراسر جهان می فروشند.

دوربین های مدار بسته در همه جا قابل نصب است
دوربین های مدار بسته در همه جا قابل نصب است

 

برند Foscam

Foscam که به ساخت دوربین اختصاص دارد، مجموعه ای از محصولات دوربین های امنیتی را دارد.  هنگامی که محصولات برند Foscam  از برند های دوربین مداربسته را  مشاهده می کنید، متوجه می شوید که انتخاب گسترده ای دارید.

محصولات دوربین داهوا

داهوا یک شرکت فناوری از برند های دوربین مداربسته  است که طیف گسترده ای از محصولات با ویژگی های رقابتی دارد.  هم چنین داهوا یک ضمانت نامه پنج ساله را ارائه می دهد که رقیب بسیاری از شرکت ها در این تجارت خواهد بود.

نکات پایانی

برند های دوربین مداربسته ای در این جا فهرست شده‌اند،  تنها شرکت‌هایی نیستند که در این حوزه  وجود دارند. آن ها تنها برخی از بزرگ ترین نام ها در فناوری امنیت هستند.  

خدمات مرتبط:

مقالات مرتبط:

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.