خرید آنتی ویروس و اهمیت استفاده از آن

آنتی ویروس نرم افزاری که به طور خاص برای کمک به شناسایی، جلوگیری و حذف بدافزارها (نرم افزارهای مخرب) ایجاد شده و برای شناسایی و حذف ویروس ها از کامپیوتر استفاده می شود. بعد از این که آنتی ویروس نصب شد، معمولاً این نرم افزار به‌ صورت خودکار  اجرا می ‌شود تا در زمان حمله ویروس ها از سیستم ها محافظت کنند. خرید آنتی ویروس و نصب آن می تواند به محافظت از فایل‌ ها و سخت‌ افزار شما در برابر بدافزارها مانند کرم ‌ها، تروجان و نرم ‌افزارهای جاسوسی کمک می‌کنند و هم چنین ممکن است این نرم افزارها محافظت بیشتری مانند فایروال‌ های قابل تنظیم و مسدود کردن وب ‌سایت ارائه دهند.

خرید آنتی ویروس باید از کمپانی های معتبر انجام شود
خرید آنتی ویروس باید از کمپانی های معتبر انجام شود

 

نصب آنتی ویروس

نصب و به روز بودن این ابزارهای آنتی ویروس برای کاربران بسیار مهم است، زیرا کامپیوتری که نرم افزار آنتی ویروس نداشته باشد در عرض چند دقیقه پس از اتصال به اینترنت آلوده می شود. با خرید آنتی ویروس های معتبر و نصب آن می توان از حمله ویروس ها که به صورت دائمی است، جلوگیری کرد و به این معنی که شرکت های آنتی ویروس باید ابزارهای تشخیص خود را به طور منظم به روز کنند تا با بیش از 60000 بدافزار جدید ایجاد شده روزانه مقابله کنند. بدافزار امروزی (اصطلاح جامعی که شامل ویروس‌های رایانه‌ای می‌شود) ظاهر خود را به سرعت تغییر می‌دهد تا با نرم ‌افزار آنتی‌ ویروس قدیمی‌تر و مبتنی بر تعریف شناسایی نشود بنابراین خرید آنتی ویروس از شرکت های معتبر باعث می شود شما با اطمینان خاطر بیشتری به فعالیت های وب گردی خود ادامه دهید.

شناسایی و حذف ویروس ها از جمله عملکردهای آنتی ویروس است
شناسایی و حذف ویروس ها از جمله عملکردهای آنتی ویروس است

 

ویرورس های کامپیوتری

ویروس ها گونه ای از بدافزارها هستند که می توان آن ها را طوری برنامه ریزی کرد که به دستگاه شما آسیب برساند، از دسترسی کاربر به داده ها جلوگیری کند یا کنترل رایانه شما را در دست بگیرند. گاهی اوقات حملات این بدافزارها بسیار شدید است و شما برای حفاظت از سیستم های کامپیوتری خود نیاز دارید خرید آنتی ویروس را از یک کمپانی معتبر انجام دهید که دائماً نرم افزار های خود را بروز رسانی می کنند. بروز رسانی یک آنتی ویروس بسیار مهم است زیرا ویروس ها دائماً در حال تغییر هستند. افرادی که به طراحی این بدافزارها می پردازند در بیشتر اوقات قصد سوء استفاده دارند و سعی می کنند که به هر شکلی دسترسی به اطلاعات شما را بدست آورند و گاهی حتی این افراد قصد اخاذی نیز دارند و افراد را تهدید به انتشار اطلاعات خصوصیشان می کنند.

 

حفظ اطلاعات شخصی با خرید آنتی ویروس و نصب آن
حفظ اطلاعات شخصی با خرید آنتی ویروس و نصب آن

 

نرم افزار آنتی ویروس چه کاری انجام می دهد؟

چندین شرکت مختلف نرم‌ افزار آنتی‌ ویروس می‌ سازند و هر پیشنهادی می‌تواند متفاوت باشد، اما همگی عملکردهای ضروری را انجام می ‌دهند، فایل ها یا دایرکتوری های خاص را برای هر گونه بدافزار یا الگوهای مخرب شناخته شده اسکن می کند به شما امکان می‌دهد که اسکن ‌ها را به ‌طور خودکار اجرا کنید، به شما امکان می دهد هر زمان که بخواهید اسکن یک فایل خاص یا کل رایانه خود یا یک سی دی یا فلش درایو را انجام دهید. خرید آنتی ویروس و نصب آن کمک می کند هر کد مخرب شناسایی شده را حذف کنید، گاهی اوقات از آلودگی سیستم تان شما را مطلع می کند و از شما سؤال می شود که آیا می خواهید فایل را پاک کنید. به این ترتیب یک آنتی ویروس می تواند سیستم شما را در مقابل انواع ویروس ها و آلودگی به این نوع بد افزارها حفظ کند و از اطلاعات شما به نحو درستی محافظت کند.

 

خرید آنتی ویروس

همیشه  خرید آنتی ویروس خود را از یک کمپانی معتبر انجام دهید تا مطمئن باشید که بهترین نرم افزار امنیتی به روز را برای محافظت از رایانه، لپ تاپ، تبلت و گوشی های هوشمند خود نصب کرده اید. امروزه تعداد محصولات عالی در این زمینه بسیار زیاد است و شما می توانید بهترین آنتی ویروس ها را برای سیستم های خود انتخاب کنید و سپس آن را خریداری  و نصب کنید.

 

مقالات مرتبط :

 

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.