مدل های جدید ویروس کش فارسی رایگان

راهنمای راه اندازی ویروس کش ها

بدون شک‌ اینترنت مکانی خطرناک‌ است، اما با اقدامات پیشگیرانه می توانید خطرات کلاهبرداران را تا حد زیادی کاهش دهید. بهترین روش برای محافظت در برابر این مشکلات، نصب و راه اندازی ویروس کش فارسی است. هدف این نرم افزار شناسایی کردن برنامه های مخرب است که با استفاده از آن می توانید با بسیاری از تهدیدات مختلف دیگر مقابله کنید. ویروس کش ها به صورت خودکار موارد بارگیری شده را اسکن می کنند و در مورد برنامه هایی که ممکن است موجب خطرات و بروز مشکلات شوند، هشدار خواهند داد.

مزایای استفاده از ویروس کش فارسی

● هر فایلی را برای شناسایی عوامل مخرب اسکن می کند.
● به شما این امکان را می دهد که یک فایل انتخابی یا فلش را هم اسکن کنید.
● موارد مضر را پاکسازی کرده و به شما اطلاع رسانی خواهد کرد.
● سلامت دستگاه شما را به خوبی نشان خواهد داد.
● در هر زمانی که عوامل خطر وجود داشته باشد، پاکسازی را انجام می دهد.

چگونه می توان یک ویروس کش فارسی را در دستگاه خود راه اندازی کرد؟

تقریبا برنامه های شناخته شده مثل: Google Play یا Amazon App Store، کاملا تایید شده هستند و خطری برای دستگاه شما نخواهند داشت، پس یک گزینه ی مناسب برای دریافت ویروس کش ها می باشند. باید توجه داشته باشید که از سایت ها و فروشگاه های نامعتبر برنامه ها را دریافت نکنید؛ چون ممکن است این گزینه نیز برای دستگاه شما خطرناک باشد.

انواع مدل ویروس کش
انواع مدل ویروس کش

معرفی بهترین ویروس کش فارسی

● Avast mobile security : یکی از بهترین آنتی ویروس ها است که امکان پاکسازی از راه دور را ممکن می سازد. یکی از ویژگی های جالب این برنامه، مسدود کردن تماس ها و اقدامات ضد سرقتی است که امکان پاکسازی یا قفل دستگاه از راه دور را برای مصرف کنندگان خود فراهم می کند.
● Bitdefender : این برنامه، یک نوع آنتی ویروس رایگان و سبک می باشد؛ زیرا مصرف باتری آن بسیار کم است. این ویروس کش فارسی، تمام فایل ها و برنامه های جدید بر روی دستگاه را اسکن خواهد کرد.
● AVG : یک ویروس کش قوی و پرطرفدار است که ویژگی های زیادی را در اختیار مصرف کنندگان خود قرار می دهد. این برنامه شامل: اسکنر امنیتی، قفل کردن برنامه ها و سایر ویژگی های دیگر برای محافظت از دستگاه می باشد.
● Sophos : این ویروس کش فارسی که جزء یکی از بهترین نوع ویروس کش ها است؛ برخلاف سایر موارد فاقد هرگونه تبلیغات است. این برنامه علاوه بر اسکن کردن فایل های مختلف، سایت های مخربی که قانونی نیستند را هم مسدود خواهد کرد.
● urity : این ویروس کش نه تنها برنامه های جدید را اسکن می کند؛ بلکه از دسترسی پیدا کردن برنامه های تازه نصب شده به برنامه های دیگر پیشگیری خواهد کرد.

ویروس کش های رایگان
ویروس کش های رایگان

انتخاب بهترین نوع ویروس کش فارسی

قبل از نصب و راه اندازی هرگونه برنامه ویروس کش در ابتدا نوع دستگاه خود را مشخص کرده و متناسب با دستگاه خود بهترین نوع ویروس کش را انتخاب و نصب کنید. بعد از مشخص کردن نوع دستگاه، بهتر است با مشخصات برنامه ای که می خواهید نصب کنید کاملا آشنایی داشته باشید تا به بهترین شکل از دستگاه خود محافظت کرده باشید.

کاربرد های ویروس کش فارسی

ویروس کش ها دارای کاربرد های فراوانی هستند و برای انواع دستگاه ها یک گزینه مناسب برای محافظت در برابر خطرات احتمالی می باشند. کاربرد های ویروس کش عبارتند از:

● برنامه ها را به صورت منظم بروزرسانی کرده و همچنین خطرات موجود را شناسایی می کند و آن ها را از بین می برد.
● تمامی ویروس های موجود در دستگاه را پاکسازی خواهد کرد.
● پیوند ها و سایت های پر خطر را شناسایی کرده و از دستگاه شما محافظت می کند.
● اسکن کردن تمام برنامه ها را به بهترین شکل انجام می دهد.

خرید بهترین ویروس کش
خرید بهترین ویروس کش

سخن پایانی

تعداد زیادی ویروس کش فارسی، وجود دارد که باید متناسب با نوع دستگاه خود بهترین مدل را راه اندازی کنید. با توجه به اینکه امروزه همه ی کارها توسط اینترنت انجام می شود، باید یک برنامه حفاظتی هم در دستگاه خود داشته باشید تا از خطرات احتمالی پیشگیری کند. قبل از نصب کردن هر گونه ویروس کش بر روی دستگاه خود، ابتدا از امنیت برنامه مطمئن شوید و مشخصات آن را مطالعه کنید.

خدمات مرتبط:

مقالات مرتبط:

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.