لیستی از بهترین آنتی ویروس ایرانی اندروید

امروزه افراد می توانند بهترین آنتی ویروس ایرانی اندروید را به دلخواه خود و متناسب با دستگاهی دارند، تهیه کرده و از آن استفاده کنند. اگر جزو افرادی هستید که از دستگاه های اندروید استفاده می کنید، یکی از بهترین برنامه های آنتی ویروس ایرانی را بر روی آن نصب کنید تا از دستگاه خود در برابر انواع برنامه های مخرب محافظت کنید. این آنتی ویروس ها علاوه بر اینکه از دستگاه افراد در برابر برنامه های مخرب محافظت می کند، یک راه مناسب برای محافظت از حریم خصوصی افراد هم محسوب می شود.

بهترین آنتی ویروس ایرانی اندروید

 • نورتون: این نوع آنتی ویروس، عالی ترین محافظت را در برابر انواع بدافزار ها از خود نشان می دهد. این برنامه انواع فایل ها را بررسی کرده و در صورت هرگونه اختلالی هشدار خواهد داد. این آنتی ویروس همچنین دارای امکاناتی است که از حریم خصوصی وب افراد محافظت می کند.
 • آویرا: یکی از بهترین آنتی ویروس ایرانی اندروید بوده که دارای یک اسکنر قدرتمند خواهد بود. این نوع آنتی‌ویروس علاوه بر شناسایی بدافزار ها، سرعت بسیار بالایی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.
 • آنتی ویروس McAfee: این نوع آنتی ویروس برای دستگاه های شما بسیار مناسب بوده و کارکرد راحتی خواهد داشت. این برنامه علاوه بر محافظت از دستگاه شما در برابر بدافزار ها امکانات دیگری مثل فایروال، خردکننده فایل، محافظت از هویت، بهینه سازی، مدیریت رمز عبور را هم دارد.
 • آنتی ویروس McKeeper: این برنامه یکی از بهترین آنتی ویروس ایرانی اندروید بوده که دارای امکانات بسیار زیادی خواهد بود. این امکانات عبارت است از: پاک کننده ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، مسدود کننده تبلیغات، نظارت بر نقض ایمیل، پاکسازی سیستم و …
 • آنتی ویروس Panda Dome: یک نوع برنامه آنتی ویروس بوده که یک مدل اسکنر بدافزار بسیار قدرتمند برای دستگاه های اندروید محسوب می شود.

خرید انواع آنتی ویروس ایرانی

خرید انواع آنتی ویروس ایرانی

برای پیدا کردن  بهترین آنتی ویروس ایرانی اندروید باید به چه نکاتی توجه کرد؟

 • اول از هر چیزی باید بررسی کنید که برنامه مورد نظر در سطح مناسب برای دستگاه شما قرار دارد.
 • از آنتی ویروسی که انتخاب کرده اید مطمئن باشید و به امتیازات محصول دقت کنید.
 • اگر با مشکلات شدید روبرو هستید، بهتر است که از پشتیبانان حرفه ای در این زمینه درخواست کمک کنید.
 • اگر به دنبال بهترین برنامه های آنتی ویروس هستید، گاهی اوقات لازم است که هزینه هایی را صرف خرید بهترین برنامه ها کنید.

انتخاب بهترین آنتی ویروس ایرانی اندروید

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و امکانات، انواع برنامه های آنتی ویروس ساخته و عرضه شده اند که هر کدام دارای امکانات و کیفیت های متفاوتی هستند. برخی از بهترین برنامه های آنتی ویروس، از مخاطبین و سایر نسخه ها پشتیبانی می کند، پاکسازی انجام می دهد، امنیت دوربین گوشی را فراهم می کند، انواع بدافزار ها را شناسایی می کند و … . هنگام انتخاب بهترین آنتی ویروس برای دستگاه خود به احتیاجات خود توجه کرده و بهترین مدل را انتخاب نمایید تا بعد از استفاده با هیچ گونه مشکلی مواجه نشوید.

سایت های آنلاین خرید بهترین آنتی ویروس ایرانی اندروید

سایت های آنلاین خرید بهترین آنتی ویروس ایرانی اندروید

چرا به آنتی ویروس نیاز دارید؟

سیستم بدون آنتی ویروس، دقیقا مانند خانه ای است که درب آن همیشه باز باشد. یک درب باز و بدون محافظ، تمام مزاحمان و سارقان را به داخل خانه راه می دهد. یک نوع آنتی ویروس هم دقیقا مانند درب خانه بوده و به عنوان یک محافظ در سیستم شما عمل می کند که از ورود عوامل مزاحم به داخل سیستم جلوگیری خواهد کرد. بنابراین با نصب و راه اندازی بهترین آنتی ویروس ایرانی اندروید بر روی سیستم  خود می توانید از انواع مشکلات جلوگیری کنید.

یک ویروس چه آسیبی به سیستم اندروید وارد می کند؟

 • سرعت دستگاه را کاهش می دهد.
 • به فایل ها آسیب می رساند یا آن ها را حذف می کند.
 • خرابی های مکرر در دستگاه ایجاد خواهد شد.
 • کارکردن با اینترنت سخت می شود.
 • از حریم خصوصی شما استفاده خواهد کرد.
 • و…

نحوه عملکرد آنتی ویروس بر روی سیستم اندروید

نحوه عملکرد آنتی ویروس بر روی سیستم اندروید

سخن پایانی

بهترین آنتی ویروس ایرانی اندروید را بر روی سیستم خود راه اندازی نمایید تا دچار هیچ مشکلی نشوید و از اطلاعات شخصی خود به بهترین شکل محافظت کنید. امروزه با پیشرفت زندگی افراد، بیشتر کارهای روزمره توسط موبایل ها انجام می شود پس بهتر است که یک محافظ مثل برنامه های آنتی ویروس را بر روی سیستم خود راه اندازی کنید.

 

خدمات مرتبط:

امنیت شبکه های کامپیوتری

مشاوره و پشتیبانی نرم افزار

مقالات مرتبط:

معرفی بهترین آنتی ویروس اندروید

بررسی بهترین آنتی ویروس رایگان اندروید در سال ۲۰۲۲

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.