بررسی کلی قیمت پک کامل دوربین مداربسته

قیمت پک کامل دوربین مداربسته

همان‌طور که می‌دانید امروزه دوربین‌های مداربسته، از اهمیت بسیار زیادی برای انسان‌ها برخوردار هستند. از دوربین‌های مداربسته برای نظارت و حفظ امنیت و پوشش‌های تصویری منطقه موردنظر استفاده می‌شود. از این دوربین‌ها، در بسیاری از مکان‌هایی که احتیاج به نظارت دارند استفاده می‌شود. امروزه در بسیاری از مناطق، از این دوربین‌ها استفاده می‌کنند و اهمیت بسیار زیادی برای زیر نظر داشتن افراد در ساختمان‌ها و مکان‌های امنیتی دارند. دوربین‌های مداربسته، به‌صورت تکی یا چندتایی فروخته می‌شوند و شما می‌توانید این دوربین‌ها را به‌صورت پک کامل هم خریداری کنید. پک کامل دوربین‌های مداربسته، شامل ویژگی‌های است که مزیت و کاربرد فراوانی دارد. می‌توان گفت اکثر کسانی که اقدام به خرید دوربین‌های مداربسته برای مکان‌های بزرگ می‌کنند، از پکیج کامل این دوربین‌ها استفاده می‌کنند. باید بدانید که قیمت پک کامل دوربین مداربسته بستگی به مدل و کارایی آن‌ها دارد.

قیمت پک کامل دوربین مداربسته
پک کامل دوربین مداربسته

شناخت دوربین‌های مداربسته آنالوگ


دوربین‌های مداربسته، نقش مهمی را در زندگی ما ایفا می‌کنند. یکی از مدل‌های ابتدایی این دوربین‌ها که کاربرد بسیاری هم داشته و دارد، دوربین‌های آنالوگ است. دوربین‌های آنالوگ، جزو دوربین‌های مداربسته قدیمی به‌حساب می‌آیند که از امواج آنالوگ برای ارسال اطلاعات صدا و تصویر استفاده می‌کنند. صدا و تصویر  در این دوربین‌ها، از طریق دو رشته جداگانه منتقل می‌شود. رشته اول، برای برطرف کردن نویز و رشته دیگر کار اصلی دوربین را انجام می‌دهد. دوربین‌های مداربسته آنالوگ، نسبت به دوربین‌های جدید کیفیت کمتری دارد. ایجاد امواج الکترومغناطیسی و نویزهای ناشی از نوسانات برق، در این دوربین‌ها بیشتر است. این را هم باید بدانید که دوربین‌های آنالوگ، به‌صورت پکیج کامل هم فروخته می‌شوند.

می‌توان گفت یکی از پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین روش‌های خرید این دوربین‌ها، خرید پک کامل دوربین آنالوگ است. قیمت پک کامل دوربین مدار بسته، نسبت به دوربین‌های جدید به‌صرفه‌تر و پایین‌تر است و تنوع زیادی در بازار دوربین‌های مداربسته دارند و نصب آن به آسانی انجام می‌شود.

پک کامل دوربین مداربسته انالوگ
دوربین مداربسته آنالوگ

تجهیزاتی که در پک‌های کامل دوربین مداربسته قرار دارند


دوربین‌های مداربسته، انواع مختلفی دارند و به‌صورت پکیج‌های کامل در بازار فروخته می‌شوند. شاید از خود بپرسید که دوربین مداربسته به‌صورت پکیج کامل چه مزیت‌هایی دارد؟ یکی از مزیت‌ها و دلایلی که افراد زیادی دوربین‌های مداربسته را به‌صورت پکیج‌های کامل خریداری می‌کنند، این است که این پک‌ها به‌منظور راحتی کاربران آماده‌شده‌اند. شما می‌توانید به‌راحتی این دوربین‌ها را بدون کمک نصاب، نصب کنید. تجهیزاتی که در این پکیج‌ها موجود هستند، در بسیاری از فروشگاه‌ها که اقدام به فروش این پکیج‌ها می‌کنند، معمولاً یکسان است؛ اما برخی از فروشگاه‌ها وسایل و موارد موردنیاز آن را به آن اضافه یا برخی از این فروشگاه‌ها یک سری از وسایل و اتصالات آن را از این پکیج‌ها حذف می‌کنند.

به‌صورت کلی اگر بخواهیم راجع به  تجهیزاتی که در این پکیج‌ها به کار می‌رود اشاره‌کنیم، باید به کابل تصویر برای برقراری اتصال دوربین به دی وی آر، کابل شبکه آداپتور یا منبع تغذیه، فیش آداپتوری، سوکت شبکه، هارددیسک، باکس پلاستیکی، داکت و لوله فلزی اشاره کرد. همان‌طور که می‌دانید قیمت پک کامل دوربین مداربسته، به کارایی این دوربین‌ها و مدل آن‌ها بستگی دارد و قیمت آن قابل‌تغییر است.

 

پک کامل دوربین مداربسته و تجهیزات

انواع مختلف پکیج‌های دوربین مداربسته


دوربین‌های مداربسته، دارای انواع مختلفی هستند که کمک بسیار زیادی برای نظارت بر رفت‌وآمدها و موارد امنیتی می‌کنند. دوربین‌های مداربسته، به‌صورت کلی به چهار دسته تقسیم می‌شوند. شما می‌توانید این دوربین‌های مداربسته و انواع آن را به‌صورت پک‌های کامل تهیه کنید و با مراجعه به سایت های فروش این دوربین‌ها، از قیمت پک کامل دوربین مداربسته باخبر شوید؛ زیرا قیمت این دسته از دوربین‌ها بستگی به مدل‌ها و کارایی و کیفیت آن‌ها دارد که با توجه به این تفاوت‌ها، قیمت‌های دوربین‌ها ثابت نیست و قابل‌تغییر است.

از انواع پک‌های دوربین‌های مداربسته، می‌توان به ‌پکیج دوربین مداربسته آنالوگ، پک‌های دوربین ahd، پک‌های دوربین hdcvi و پک دوربین مداربسته آی پی اشاره کرد. این مواردی که برای شما مثال زدیم، انواع کلی دوربین‌های مداربسته هستند که در بازار به‌صورت پکیج‌های کامل به فروش می‌رسند. هرکدام از این انواع مختلف، کارایی و کاربرد خاص خود رادارند و برای مکان‌های مختلف طراحی‌شده‌اند.

 

پک کامل دوربین مداربسته
انواع پکیج دوربین‌های مداربسته

سخن پایانی


در کل می‌توان گفت که اگر دوربین‌های مداربسته نباشند، زندگی بسیار دشوار خواهد شد و جرم‌های بسیار زیادی به وجود خواهد آمد. دوربین‌های مداربسته، در انواع مختلفی باقیمت‌های مختلفی وجود دارند و به‌صورت و روش‌های مختلفی فروخته می‌شوند. خرید این دوربین‌ها به‌صورت پکیجی، به‌صرفه‌تر است و قیمت پک کامل دوربین مداربسته بسته به کیفیت دوربین‌ها و برند سازنده آن متفاوت است.

 

خدمات ما :

مقالات مرتبط :

 

اینستاگرام شرکت مهندسی ره پویان شبکه صدر

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 10 =