بهترین ویروس کش قوی موبایل

ویروس کش موبایل های اندروید و آی او اس

اگر از یک دستگاه اندرویدی استفاده می کنید، باید یکی از بهترین برنامه های آنتی ویروس اندروید را برای محافظت از آن، در برابر برنامه های خراب و سایر انواع بدافزارها نصب کنید. دامنه انتخاب شما برای ویروس کش قوی موبایل ، بسیار گسترده است.

بهترین برنامه های آنتی ویروس اندروید، نه تنها شناسایی و پیشگیری بدافزار را در سطحی عالی ارائه می دهند، بلکه ویژگی های حریم خصوصی و ضد سرقت را نیز در ایجاد خواهند کرد. بسیاری از این برنامه‌ها قبل از اینکه مجبور به پرداخت هزینه‌های اشتراک سالانه شوید، یک سری خدمات رایگان دارند.

بهترین برنامه های آنتی ویروس اندروید

بهترین برنامه آنتی ویروس اندروید، Bitdefender Mobile Security  با 15 دلار در سال است که محافظت تقریباً بی عیب و نقص بدافزار و طیف گسترده ای از ویژگی ها را ارائه می دهد. همچنین، ویروس کش قوی موبایل نورتون که از 15 دلار در سال شروع می شود، محافظت بالاتری دارد.

بهترین آنتی ویروس موبایلبهترین آنتی ویروس موبایل

آنتی ویروس Avast Mobile Security و ویروس کش قوی McAfee Mobile Security دارای امکاناتی به شکل رایگاه هستند و از تست تشخیص بدافزار مناسبی برخوردار می باشند. این نکته را نیز باید افزود که نسخه رایگان آنتی ویروس Kaspersky Mobile هیچ تبلیغاتی ندارد و ویژگی های مسدودسازی تماس و ضد سرقت آن به خوبی کار می کند. محافظت از بدافزار این ویروس کش قوی موبایل ،بسیار خوب است، اما فاقد اسکنر امنیت شبکه Wi-Fi می باشد.

Lookout Security & Antivirus یکی از اولین برنامه های آنتی ویروس موبایل است که دارای یک گزینه محافظت از هویت فوق العاده می باشد. Google Play Protect نیز، روی هر گوشی اندرویدی که Google Play را اجرا می‌کند، نصب می‌شود.

نحوه عملکرد آنتی ویروس موبایل

ویروس‌های موبایل، چه در حال سرقت داده‌های شما باشند، چه از تلفن همراه، برای استخراج ارزهای دیجیتال استفاده کنند یا از حساب بانکی شما پول خارج نمایند، می‌توانند یک کابوس باشند. خوشبختانه، شما می توانید با ویروس کش قوی موبایل ، بدافزار را در هر دو گوشی iOS و Android کشف و حذف کنید.

راه های مختلفی وجود دارد که می توانید بدافزار موبایل را از اندروید خود حذف کنید. مراحل حذف بیشتر به این بستگی دارد که چه نوع ویروسی گوشی هوشمند شما را آلوده کرده است. برخی از برنامه های مخرب، خود را به عنوان برنامه های معمولی پنهان می کنند و شما می توانید به سادگی با حذف برنامه از شر آنها خلاص شوید.

ویروس‌های دیگر ممکن است با تسخیر حساب Google ، راه خود را برای به خطر انداختن سیستم شما پیدا کرده باشند، بنابراین باید با ویروس کش قوی موبایل برای دسترسی مجدد و جلوگیری از ایجاد تغییرات مخرب اقدام کنید.

از آنجایی که پیدا کردن نوع بدافزاری که گوشی شما را آلوده کرده است و اینکه اجزای اصلی آن در کجا پنهان شده اند، همیشه آسان نیست، به شما توصیه می شود که یکی از بهترین آنتی ویروس های اندروید را برای اسکن دستگاه خود از نظر تهدیدات امنیتی و از بین بردن بدافزارهای شناسایی شده، تهیه کنید.

حذف دستی ویروس از موبایل

با این حال، اگر اسکن لازم را با ویروس کش قوی موبایل انجام داده اید و هنوز علائم بدافزاری را مشاهده می کنید، برای حذف دستی ویروس ها از گوشی هوشمند خود، لازم است که برنامه های ناشناخته را حذف کنید و شبکه یا روش اتصال دیگری را امتحان کنید. گاهی اوقات، اگر به یک شبکه ناامن متصل باشید، ممکن است علائمی شبیه فعالیت های مرتبط با بدافزار را تجربه کنید.

انتخاب بهترین ویروس کش تلفن همراهانتخاب بهترین ویروس کش تلفن همراه

برای حل این مشکل می توانید از طریق برنامه تنظیمات، شبکه، اینترنت و Wi-Fi یا جابجایی به داده تلفن همراه، به شبکه دیگری متصل شوید. ضمن آنکه برای تهیه ویروس کش قوی موبایل ، اقدام می نمایید، بایدرمز عبور حساب Google خود را تغییر دهید. احتمال زیادی وجود دارد که هکرها به حساب گوگل شما دسترسی پیدا کرده باشند و از آن برای نفوذ به بدافزار استفاده کرده باشند.

از دیگر اقداماتی که می توانید انجام دهید، افزودن احراز هویت دو مرحله ای است که دسترسی هکرها به حساب گوگل شما را تقریبا غیرممکن می کند. در نهایت، توجه داشته باشید که با انتخاب یک ویروس کش قوی موبایل ، می توانید امنیت بالایی را برای دستگاه خود ایجاد نمایید.

انتخاب ویروس کش قوی موبایل

Bitdefender Mobile Security

ویروس کش قوی موبایل اندروید Bitdefender ،دارای محافظت تقریباً بی عیب از بدافزار است که تأثیر بسیار کم عملکرد، ادغام Android Wear، VPN و یک مسدود کننده سایت مخرب است. این برنامه، ابزارهای قدرتمندی جهت محافظت از حریم خصوصی دارد. ضمن آنکه سرویس گیرنده VPN داخلی ویروس کش قوی موبایل، به ازای هر داده فقط 200 مگابایت داده رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

آنتی ویروس قدرتمند اندرویدآنتی ویروس قدرتمند اندروید

آنتی ویروس اندروید Norton Mobile Security

Norton Mobile Security، با نام مستعار Norton 360، بهترین محافظت از بدافزار را در بین هر یک از ویروس کش قوی موبایل اندرویدی ، ارائه می‌کند. متأسفانه، دیگر دارای عملکردهای ضد سرقت و پشتیبان گیری از مخاطبین و مسدود کننده لینک های مخرب نیست.

نورتون همچنین سطح رایگان Norton Mobile Security را که در بین تمام برنامه های آنتی ویروس اندرویدی بهترین بود را حذف کرده است و با یک برنامه امنیتی که هزینه آن 15 دلار در سال است، جایگزین شده است.

Avast Mobile Security

Avast Mobile Security & Antivirus یکی از بهترین ویروس کش قوی موبایل اندروید با امکانات کامل است که همه چیز را از حفظ حریم خصوصی گرفته تا بهینه ساز سیستم ارائه می دهد. برای هر یک از سطوح پولی Avast Mobile Security، Premium با ماهانه 2 دلار یا سالانه 20 دلار و یا Ultimate با هزینه ماهانه 7 دلار یا سالانه 40 دلار، این تبلیغات از بین می روند.

خدمات مرتبط:

مقاله های مرتبط:

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.