برنامه های ویروس کش واقعی و قوی برای اندروید

انواع برنامه ویروس کش قوی برای گوشی های اندروید

ویروس اصطلاحی است که برای تعریف گروهی از برنامه های مخرب استفاده می شود که به تلفن ها، تبلت ها و رایانه های شخصی حمله کرده و به آن ها آسیب می زند. اما سوالی که در این جا مطرح می شود این است که چگونه می توان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و ویروس ها را از دستگاه اندروید حذف کرد. در بسیاری از موارد، حذف ویروس اندروید مانند پاک کردن کش دستگاه در هر مرورگر نصب شده مانند Google Chrome ساده تر است. چندین روش ساده تر دیگر نیز برای حذف ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از اندروید وجود دارد. یکی از آن ها نرم افزار امنیتی است.
شرکت ره پویان شبکه صدر، با کمک توان فنی بالا بر پایه نظام مدیریتی کارآمد و با تکیه بر دانش فنی و تجربیات کارشناسان و مهندسان متخصص در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت گسترده ای را انجام می دهد.

برنامه های ویروس کش واقعی برای گوشی های اندروید
مشاهده هشدار ویروس برای هر گوشی اندرویدی ترسناک است

چگونه از بد افزار ها و ویروس های اندروید جلوگیری کنیم؟

 • برنامه ای غیر از فروشگاه گوگل پلی نصب نکنید.
 • از شبیه سازی برنامه ها استفاده نکنید زیرا 99 درصد احتمال دارد، دستگاه شما تحت تأثیر آن قرار گیرد.
 • دستگاه اندروید خود را همیشه به روز نگه دارید.
 • قبل از نصب، مجوز برنامه را به دقت بخوانید.
 • حداقل یک ویروس کش واقعی برای اندروید در گوشی خود نگه دارید.

چگونه ویروس را از دستگاه اندروید پاک کنیم؟

1. از نصب هر گونه برنامه ای که دارای بدافزار است اجتناب کنید و دستگاه خود را در حالت ایمن نگه دارید. برای این کار با فشار دادن دکمه خاموش/روشن، دستگاه خود را مجدداً راه اندازی کنید و دکمه خاموش کردن را نگه دارید. حالت ایمن به شما کمک می کند تا علت یک مشکل را بیابید و اجازه اجرای هیچ برنامه مخرب روی دستگاه شما را نمی دهد.

2. نشانگر حالت ایمن روی صفحه دستگاه شما می آید که نشان می دهد دستگاه اندرویدی شما در حالت ایمن است.

چگونه ویروس را از دستگاه اندروید پاک کنیم؟
قبل از اجرای هر برنامه، گوشی خود را اسکن کنید.

برترین برنامه های ویروس کش واقعی برای اندروید

اگر دستگاه اندرویدی شما تحت تأثیر بدافزار یا ویروس قرار می گیرد، می توانید با اسکن دستگاه آلوده خود، آن ها را تمیز کنید. چندین ویروس کش واقعی برای اندروید در بازار موجود است. در این جا، ما لیستی از آنتی ویروس ها را ارائه می دهیم که با استفاده از آن ها می توانید ویروس ها و بدافزارها را از دستگاه های Android حذف کنید.

 • آنتی ویروس Avast
 • آنتی AVL برای اندروید
 • McAfee Security & Power Booster
 • آنتی ویروس بیت دیفندر
 • Trend Micro Mobile Security
 • آنتی ویروس کسپرسکی موبایل
 • امنیت و آنتی ویروس نورتون
 • امنیت آنتی ویروس آویرا
 • آنتی ویروس و امنیت رایگان Sophos
 • آنتی ویروس CM Security

اهمیت استفاده از ویروس کش واقعی برای اندروید

هر کسی که به طور مکرر از اینترنت استفاده می کند، در برخی مواقع با ویروس ها مواجه خواهد شد. گوشی هوشمند شما حاوی بسیاری از اطلاعات خصوصی شماست که آن را به هدف اصلی ویروس ها تبدیل می کند. خوشبختانه، یافتن و حذف بدافزار در دستگاه اندرویدی شما امکان پذیر است. اگر راه ‌حل ساده ‌تری می‌خواهید، می‌توانید از برنامه امنیتی و ابزار حذف بدافزار Clario برای شناسایی و خنثی کردن سریع هرگونه تهدید استفاده کنید. ما این روزها تقریباً برای همه چیز از تلفن های هوشمند خود استفاده می کنیم: کار، خرید، بانکداری، رزرو، و البته برقراری ارتباط با دوستان و خانواده. با این همه فعالیت که با تلفن همراه انجام می شود، آیا می توانید تصور کنید که این دستگاه ها چقدر اطلاعات دارند؟ آن ها گنجینه ای از داده های حساس هستند که اگر به دست افراد نادرستی بیفتند به طور بالقوه می توانند شما را در معرض خطر قرار دهند، پس باید از ویروس کش واقعی برای اندروید خود استفاده کنید.

نکات پایانی

گاهی اوقات، مهم نیست که چقدر برای محافظت از اندروید خود در برابر ویروس ها تلاش می کنید، ممکن است در نهایت یک هشدار ویروس در دستگاه اندرویدی شما ظاهر شود. متأسفانه، وقتی یک ویروس در دستگاه اندرویدی خود دارید، هیچ هشداری را مشاهده نخواهید کرد مگر این که از ویروس کش واقعی برای اندروید استفاده کنید.

خدمات مرتبط:

امنیت شبکه

راه اندازی Version Control جهت کنترل و نگهداری امن متن نرم افزار

مجازی سازی مبتنی بر ESXi و Hyper-V

مقالات مرتبط:

مقایسه آنتی ویروس های پر فروش

مدل های جدید ویروس کش فارسی رایگان

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.