بررسی بهترین آنتی ویروس رایگان اندروید در سال ۲۰۲۲

بهترین آنتی ویروس رایگان اندروید در سال ۱۴۰۱

در حال حاضر با پیشرفته تر شدن تکنولوژی، شاهد ظهور گسترده هکر ها، بد افزار ها و ویروس ها به زندگی خود هستیم. این بد افزار ها با نفوذ به گوشی های ما هر چیزی که در موبایل خود داریم را هک خواهند کرد. در این جور مواقع با استفاده از آنتی ویروس‌ های Android می توان از نفوذ هکر ها و ویروس ها به موبایل خود جلوگیری کنیم. آیا در مورد بهترین آنتی ویروس رایگان اندروید چیزی می دانید؟

۱• آنتی‌ویروس Bitdefender

این آنتی ویروس یکی از بهترین آنتی ویروس های رایگان موجود در بازار است که امکان نصب شدن بر روی گوشی های اندروید را دارد. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از تلفن همراه خود در مقابل تهدید های متفاوت محافظت کنید. سایر ویژگی های آنتی ویروس Bitdefender به صورت زیر است.

  1. جزو بهترین آنتی ویروس رایگان اندروید است و می‌ توان این نرم افزار را بر روی تبلت‌ ها و موبایل های هوشمند نصب کرد.
  2.  آنتی ویروس Bitdefender این امکان را به افراد می دهد تا در زمان سرقت و یا گم شدن موبایل خود، آن را از راه دور ردیابی کنند.
  3. این برنامه تاثیر کمی بر روی باتری موبایل و طول عمر آن دارد.
  4. با کمک این محصول به‌ آسانی می‌ توان فعالیت مرورگر را بر روی دستگاه های Android مدیریت کرد.

آنتی ویروس رایگان اندروید برای سیستمآنتی ویروس رایگان اندروید برای سیستم

۲• آنتی‌ویروس Avast

نرم افزار Avast، برنامه‌ ای می باشد که این امکان را به افراد می دهد تا بتوانند از دستگاه های اندروید خودشان در مقابل ویروس‌ها و هکر ها محافظت کنند. این نرم افزار می‌ تواند تصاویر و سایر برنامه‌ ها را از طریق الگو و کد پین رمز گذاری کند.

سایر قابلیت‌ های آنتی ویروس Avast

  1.  این نرم افزار برای شناسایی کردن تهدیدات و بد افزار ها دائما کار اسکن را انجام می دهد.
  2. این آنتی ویروس علاوه بر این که جزو بهترین آنتی ویروس رایگان اندروید است، می‌ تواند قبل از راه اندازی و نصب برنامه‌ های جدید، مخرب بودن و یا سالم بودن آن را شناسایی کند. حتی آنتی ویروس Avast می‌ تواند از ایجاد پیوند های آلوده به ویروس ها و بد افزار در گوشی افراد جلوگیری کند.

جدید ترین آنتی ویروس های رایگان مناسب گوشی های اندرویدجدید ترین آنتی ویروس های رایگان مناسب گوشی های اندروید

۳• آنتی ویروس Kaspersky

این نوع از نرم افزار های آنتی ویروس یک برنامه امنیتی فوق العاده قوی است و به یکی از ضد ویروس های مخصوص گوشی های اندروید تبدیل شده است. این نرم افزار دارای یک نسخه رایگان بوده و عضو خانواده بهترین آنتی ویروس رایگان اندروید می باشد. از ویژگی های نسخه رایگان این برنامه می توان به اسکن کردن دستی برنامه ها و جستجوی بد افزار ها، هکر ها و ویروس ها اشاره کرد. همچنین این آنتی ویروس می تواند به خوبی از گوشی افراد محافظت کند و یک ضد سرقت قوی است. آنتی ویروس Kaspersky یک ضد فیشینگ خوبی می باشد و می تواند برنامه ها را رمز گذاری کند. از این نرم افزار می توان به مدت ۳۰ روز به شکل آزمایشی و رایگان استفاده کرد.

خرید بهترین آنتی ویروس رایگان اندرویدخرید بهترین آنتی ویروس رایگان اندروید

۴• آنتی ویروس Avira Antivirus Security

این نرم افزار یکی از جدید ترین آنتی ویروس های موجود در بازار است که بر روی گوشی های اندروید نصب می شود. از ویژگی ها و قابلیت‌ های این دستگاه می توان به اسکن کردن دستگاه های مخرب و همچنین فراهم کردن امنیت کافی برای موبایل در برابر ویروس‌ ها و بد افزار ها اشاره کرد. همچنین این آنتی ویروس می تواند حافظه جانبی دستگاه شما را اسکن کند. همچنین این برنامه یک نرم افزار ضد سرقت است و به شما امکان به وجود آوردن یک لیست سیاه را می دهد.

سخن پایانی

خریداری کردن آنتی ویروس، یکی از مهم ترین کار هایی می باشد که همه ما باید آن را انجام بدهیم و این برنامه ها را بر روی گوشی های خودمان نصب کنیم. مجموعه ما یکی از معتبر ترین سایت های آنلاین موجود در کشور است که سعی می کند بهترین خدمات مربوط به شبکه مانند اطلاع از آنتی ویروس ها را به شما ارائه بدهد‌‌.

خدمات مرتبط:

طراحی سایت

نصب دوربین مداربسته

مشاوره و پشتیبانی نرم افزار

مقالات مرتبط:

برنامه های ویروس کش واقعی و قوی برای اندروید

معرفی بهترین آنتی ویروس اندروید

 

ما  را در اینستاگرام دنبال کنید.

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.