با خرید ویروس کش مطمئن به جنگ سارقان سایبری بروید

محافظت از داده ها با نصب آنتی ویروس

خرید ویروس کش یا آنتی ویروس به طور خاص برای کمک به شناسایی، جلوگیری و حذف بد افزار ها (نرم افزار های مخرب) ایجاد شده است. ویروس کش نوعی نرم افزار است که برای جلوگیری، اسکن، شناسایی و حذف ویروس ها از رایانه شما استفاده می شود. پس از نصب، اکثر نرم‌ افزار های آنتی‌ ویروس به‌ طور خودکار در پس‌ زمینه اجرا می‌ شوند تا در زمان واقعی از حملات ویروسی به سیستم شما محافظت کنند.

برنامه‌ های جامع حفاظت از ویروس به محافظت از فایل‌ ها و سخت‌ افزار شما در برابر بد افزار ها مانند نرم‌ افزار های جاسوسی کمک می‌ کنند‌. هم چنین ممکن است محافظت بیشتری مانند فایروال‌ های قابل تنظیم و مسدود کردن وب‌ سایت ارائه دهند.

خرید ویروس کش برای محافظت از اطلاعات شما

خرید ویروس کش برای محافظت از اطلاعات شما

با خرید ویروس کش از تهدیدات سایبری جلوگیری کنید

شما می توانید اطلاعات خود را با خرید ویروس کش از حملات سایبری محافظت نمایید. همان طور که اینترنت اشیا (IoT) رشد می کند، خطر جرایم سایبری برای تلفن های همراه و سایر دستگاه های متصل به اینترنت، نه فقط رایانه شخصی شما، افزایش می یابد. طبق گزارش تهدید امنیت اینترنت سیمانتک در سال 2018، بد افزار های دستگاه های تلفن همراه از جمله جاسوس افزار ها، باج افزار ها و ویروس ها در سال 2017 حدود 57 درصد افزایش یافته است و نقض اطلاعات و سرقت هویت نیز در حال افزایش است.

با خرید ویروس کش به جنگ‌ بد افزار ها بروید

بد افزار معادل نرم افزار مخرب است و یک اصطلاح عمومی است که به طیف گسترده‌ ای از برنامه‌ های نرم‌ افزاری اشاره دارد که برای آسیب رساندن یا انجام سایر اقدامات ناخواسته به رایانه، سرور یا شبکه رایانه‌ ای طراحی شده‌ اند. بد افزار ها نمونه‌ های رایج شامل ویروس‌ ها و جاسوس‌ افزار ها است. بد افزار می‌ تواند سرعت دستگاه شما را کند یا خراب کند یا فایل‌ ها را حذف کند اما شما با خرید ویروس کش مطمئن و قوی می توانید آن ها را مهار کنید. مجرمان اغلب از بد افزار برای ارسال هرزنامه، به دست آوردن اطلاعات شخصی و مالی و حتی سرقت هویت شما استفاده می کنند.

اهمیت خرید ویروس کش برای مبارزه با حملات سایبری

اهمیت خرید ویروس کش برای مبارزه با حملات سایبری

نحوه مهار کردن نرم افزار های جاسوسی با ویروس کش قوی

(Spyware) نوعی بدافزار است که بدون اجازه شما برای ایجاد تغییرات ناخواسته در اطلاعات کاربری، خود را متصل کرده و در سیستم عامل رایانه پنهان می کند. می توان از آن برای جاسوسی از فعالیت آنلاین شما استفاده کرد و ممکن است تبلیغات ناخواسته ایجاد کند یا باعث شود مرورگر شما سایت های خاص وب سایت یا نتایج جستجو را نمایش دهد. شما می توانید با خرید ویروس کش ایمن از ورود جاسوس ها به اطلاعات خود جلوگیری نمایید.

محافظت از اطلاعات خود با خرید و نصب آنتی ویروس ایمن

محافظت از اطلاعات خود با خرید و نصب آنتی ویروس ایمن

مهار کردن و جلوگیری از فیشینگ با آنتی ویروس

خرید ویروس کش می تواند از حساب مالی شما در برابر سارقان محافظت نماید. حملات فیشینگ از ایمیل یا وب‌ سایت‌ های تقلبی استفاده می‌ کنند تا سعی کنند شما را فریب دهند تا شما اطلاعات شخصی یا مالی را برای به خطر انداختن حساب یا سرقت پول با ظاهر شدن به عنوان یک نهاد قابل اعتماد ارائه دهید. آن ها ممکن است ادعا کنند مشکلی در اطلاعات پرداخت وجود دارد یا متوجه فعالیتی در یک حساب شده اند و از شما بخواهند روی پیوند یا پیوست کلیک کنید و اطلاعات شخصی خود را ارائه دهید.

برنامه های آنتی ویروس و نرم افزار های محافظت از کامپیوتر

با خرید ویروس کش و نرم‌ افزار های حفاظتی رایانه که برای ارزیابی داده‌ هایی مانند صفحات وب، فایل‌ ها، نرم‌ افزار ها و برنامه‌ ها طراحی شده‌ اند می توانید به یافتن و ریشه‌ کن کردن بد افزار ها در سریع‌ ترین زمان ممکن کمک کنید. بیشتر آن ها محافظت در زمان واقعی را ارائه می دهند که می تواند از دستگاه های شما در برابر تهدیدات ورودی محافظت کند. کل رایانه خود را به طور منظم برای تهدید های شناخته شده اسکن کنید و به روز رسانی های خودکار را ارائه دهید و کد ها و نرم افزار های مخرب را شناسایی، مسدود و حذف کنید.

نتیجه گیری مقاله

از آن جایی که بسیاری از فعالیت‌ ها در حال حاضر به صورت آنلاین انجام می‌ شوند و تهدید های جدید به طور مداوم ظاهر می‌ شوند، خرید ویروس کش مطمئن مهم‌ تر از همیشه است. خوشبختانه امروزه تعدادی آنتی ویروس  عالی در بازار وجود دارد که می توانید از بین آن ها یکی را انتخاب کنید. نرم افزار آنتی ویروس با بررسی برنامه ها و فایل های رایانه شما در برابر پایگاه داده ای از انواع شناخته شده بد افزار ها شروع به کار می کند.

از آن جایی که ویروس‌ های جدید دائماً توسط هکر ها ایجاد و توزیع می‌ شوند، رایانه‌ ها را نیز برای احتمال وجود تهدیدات بد افزار جدید یا ناشناخته اسکن می‌ کند. برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید ویروس کش می توانید به سایت اینترنتی ره پویان شبکه صدر مراجعه فرمایید.

 

خدمات مرتبط:

مقالات مرتبط:

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.