آیا با کمک آنتی ویروس های رایگان گوشی می توان از ورود ویروس ها جلوگیری کرد؟

هرچه آنتی ویروس قوی تر باشد، درصد نفوذ ویروس ها و افراد متفرقه کمتر می شود

ویروس موبایل یکی از بزرگترین دغدغه ها و مشکلاتی است که امروزه اغلب افراد به آن دچار هستند. در واقع شاید خیلی از افراد به این نکته توجه نکنند که موبایل ها تا چه حد می توانند آسیب پذیر باشند و یا مشکلاتی برای آن ها به وجود آید. در واقع ویروس های موبایل بزرگترین عامل خرابی و بهم خوردن مشکلات نرم افزاری و حتی سخت افزاری می باشند‌. از همین رو اگر بتوان یک آنتی ویروس خوب و قوی، اما رایگان را نصب کرد؛ دیگر نیازی به نگرانی نیست.زیرا آنتی ویروس ها به خوبی می توانند از نفوذ آن ها به گوشی موبایل جلوگیری کنند. حال برای نصب آنتی ویروس های رایگان گوشی باید به خوبی با هریک از آن ها آشنا باشید تا بتوانید بهترین نوع را بدون هیچ گونه پرداختی نصب نمایید.

 

آنتی ویروس برای تمامی موبایل های لازم و ضروری است.آنتی ویروس برای تمامی موبایل های لازم و ضروری است.

آشنایی با آنتی ویروس ها

برخی از افراد بر این عقیده اند که آنتی ویروس های رایگان خوب نیستند و نمی توانند خدمات خوبی را هم ارائه دهند. باید ذکر کنیم که این باور کاملا اشتباه است. امروزه آنتی ویروس های رایگانی تولید و ارائه شده اند که حتی از نسخه های مدلی خود عملکرد بهتری دارند. حال برخی از مشهورترین و بهترین های آنتی ویروس های رایگان گوشی عبارت اند از:

با نصب یک انتی ویروس خوب، از هک شدن جلوگیری کنید.با نصب یک انتی ویروس خوب، از هک شدن جلوگیری کنید.

 

آنتی ویروس Bitdefender

یکی از بهترین آنتی ویروس های ارائه شده اندروید، تا کنون بیت دفندر می باشد. این آنتی ویروس قابلیت  و آپشن های بسیاری دارد. به عنوان مثال امکان محافظت از حریم شخصی را فراهم می سازد. همچنین با متصل شدن به گوگل، برای هر دانلود یا نصب برنامه ای، آن ها را بررسی می کند و در صورت وجود نداشتن ویروسی، آن ها را نصب می نماید‌.

در واقع این اپلکیشن یکی از بهترین آنتی ویروس های رایگان گوشی می باشد که می توان او را  در فروشگاه و گوگل پلی دانلود کرد. البته توجه داشته باشید که برای نصب این مدل  آننی ویروس  حتما نسخه اصلی و اورجینال او را نصب نمایید.

نکته جالبی که در مورد آپ bitdefender وجود دارد، تاثیر گذاری بر روی باتری موبایل است‌. او می تواند عمر باتری را افزایش دهد و به نوعی با کنترل برنامه های پر حجم، شارژ موبایل را زیادتر می کند.

Avast

یکی دیگر از آنتی ویروس‌های رایگان گوشی avast  است. این برنامه به شما امکان می دهد تا از عکس ها و فیلم های خود محافظت کنید. همچنین با گذاشتن رمزی مثل پین، الگو یا اثر انگشت، فقط خودتان حق ورود به گالری و تماشای عکس و فیلم ها را داشته باشید. همچنین این آپ یکی از قدرتمندترین برنامه ها در خصوص ورود ویروس شناخته می شود که می توان او را از گوگل پلی و دیگر فروشگاه های معتبر دانلود و نصب کرد.

این برنامه با کنترل و مسدود کردن تهدیدهایی که منجر به آسیب رساندن موبایل می شوند، باعث می شود تا هم نرم افزار و هم سخت افزار موبایل سالم بماند. اگر به دنبال یکی از آنتی ویروس‌های گوشی هستید که هم قابلیت های بسیاری داشته باشد و هم لینک ها و پیوندهای آلوده راهم کنترل کند، avast بهترین انتخاب برای موبایل اندرویدی شما می باشد.

آنتی ویروس Avira

آنتی ویروسی که از هنگ کردن، به وجود آمدن فایل اضافی و… جلوگیری می کند. این برنامه با کنترل کردن تمام آپ های گوشی و تمام لینک ها، از جلوگیری هر نوع ویروس مخربی به موبایل جلوگیری می کند. همچنین از آنجایی که در برنامه قابلیتی مثل کلینر وجود دارد، هیچگاه گوشی هنگ نمی کند.زیرا با استفاده از این قابلیت به راحتی می توان حافظه دستگاه را پاکسازی کرد. همچنین نکته بارز دیگری که در خصوص avira وجود دارد، این است که می توان با کمک او موبایل های گمشده یا حتی سرقت رفته را نیز پیدا کرد. اگر شخصی وارد اکانت ایمل شما شده باشد، این آپ سریعا او را شناسایی کرده و از جلوگیری و نفوذ بیش از حد هم جلوگیری می کند. آنتی ویروس های رایگان گوشی مدل های متنوعی دارند، اما اگر به دنبال بهترین و پر کاربردترین مدل های آن ها هستید، حتما avira  را بر روی موبایل های اندرویدی خود نصب نمایید.

 

برای افزایش عمر و سلامتی موبایل خود حتما از انواع آنتی ویروس ها استقاده نمایید.برای افزایش عمر و سلامتی موبایل خود حتما از انواع آنتی ویروس ها استقاده نمایید.

محصولات مرتبط:

طراحی سایت

امنیت شبکه

مشاوره و پشتیبانی نرم افزار

مقالات مرتبط:

بررسی بهترین آنتی ویروس رایگان اندروید در سال ۲۰۲۲

اهمیت و ضرورت استفاده از آنتی ویروس برای سیستم های ما

 

ما را دراینستاگرام دنبال  کنید.

 

Post Your Comment Here

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.